رییس پلیس آگاهی استان لرستان از دستگیری پدر و برادری خبر داد که با استفاده از طناب یکی از اعضای خانواده خود را به قتل رسانده بودند.

به گزارش افکارنیوز ، سرهنگ دالوند در تشریح جزئیات این خبر گفت: در اوایل مهرماه امسال از طریق مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ کشف یک جسد مجهول الهویه به ماموران پلیس آگاهی بروجرد اعلام شد که پس از تایید صحت خبر دریافتی اکیپ بررسی صحنه جرم و کارآگاهان به محل جرم واقع در زمین های کشاورزی حاشیه شهرستان اعزام شدند.

وی با بیان اینکه ماموران در بازرسی اولیه، هیچ گونه مدارک شناسایی و کشف نشد، گفت: با رویت آثار خفگی توسط کارآگاهان، فرضیه قتل عمد پیش روی کارآگاهان متصور شد که ماموران تحقیقات خود را برای واکاوی زوایای پنهان این جنایت آغاز کردند.

رییس پلیس آگاهی استان لرستان با بیان اینکه ماموران در اولین گام تحقیقات مشخصات متوفی را با افراد فقدانی تطبیق دادند که هیچ اطلاعاتی به دست نیامد گفت: ماموران با اخذ اثر انگشت متوفی و بررسی های دقیق هویت مقتول شناسایی و مشخص شد که این فرد ساکن شهرستان دورود است که موضوع به خانواده وی اطلاع داده شد.

وی با اشاره به حضور پدر و برادر متوفی در پلیس آگاهی گفت، اظهارات متناقص پدر و برادر مقتول توجه ماموران را به خود جلب کرد و سرانجام این افراد لب به اعتراف گشوده و اعلام کردند که به علت این که فرزندش بر اثر اعتیاد آنان را اذیت و آزار می کرد، با برنامه ریزی مناسب شب در حین خواب با استفاده از طناب وی را به قتل رسانده و با خودرو جسد وی را به بروجرد آورده و رها کرده اند.

دالوند علت و انگیزه قتل را آزار و اذیت خانواده متوفی توسط مقتول و همچنین اعتیاد وی دانست و اظهارکرد: متهمان به همراه پرونده متشکله در اختیار مقام قضایی قرار گرفتند.


در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات