معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ گفت: بزرگراه یادگار امام پس از اعمال اصلاحات هندسی، به ایمن ترین بزرگراه پایتخت از سوی پلیس راه کشور تعیین شد.

به گزارش افکارنیوز ، ولی نژاد با اشاره به اینکه بزرگراه یادگار امام تصادفات و تلفات بسیاری در طول سال داشت گفت: در دو سال اخیر با توجه به تصادفات متعدد ی که در بزگراه یادگار امام اتفاق می افتاد، تصمیم به ایمن سازی این بزرگراه با اعمال اصلاحات هندسی گرفته شد.

وی در ادامه افزود: ۱۰۵ مورد اصلاح هندسی، ۱۲ کیلومتر نوسازی گاردریل ها، احدداث یک پایانه تاکسیرانی، نصب ۷ دوربین ثبت تخلف، نوسازی ۵۰ سرجناقی و همچنین نوسازی کلیه علائم و تایلوهای مربوطه انجام شده است که این بزرگراه را به ایمن ترین بزرگراه درمقایسه با سایر بزرگرا ه های پایتخت از سوی پلیس بزرگراه تهران بر طبق آمار تصادفات ثبت شده ؛ تبدیل کرده است.

معاون شهردار منطقه ۲ درادامه تصریح کرد: موفقیت این طرح در ۶ ماه نخست سال با تنها یک مورد تصادف منجر به فوت که نسبت به گذشته کاهش چشمگیری داشته است، به اثبات رسیده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: فعالیت ها در جهت کاهش ترافیک و خسارات ناشی از آن به منظور رفاه حال شهروندان یکی از دغدغه های مسئولان شهری است که در طول زمان با موارد مشابه دیگر شاهد تحولات چشمگیری خواهیم بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات