ماموران انتظامی شهرستان بهارستان در غرب استان تهران در چند عملیات جداگانه، یک قاتل فراری، دو فروشنده سلاح سرد، یک مرد قاچاقچی و دو کیف قاپ و گردنبند قاپ حرفه ای را دستگیر کردند.

به گزارش افکارنیوز، سرهنگ داوود عبدالمالکی، فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان در این باره گفت: روز سوم شهریور امسال مردی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از درگیری میان دو راننده در یکی از محله های این شهر خبرداد.

کارآگاهان با اعزام به محل متوجه شدند دو راننده بر سرجای پارک خودرو با هم درگیرشده اند و یکی از آنها با ضربات مشت و لگد به راننده دیگر بشدت آسیب زده و ماموران وی را با هماهنگی قضایی به بیمارستان انتقال دادند، اما او به دلیل شدت خونریزی جان خود را از دست داد.

وی افزود: با تشکیل پرونده و به دستور بازپرس کشیک ویژه قتل، جسد به پزشکی قانونی منتقل و جستجو برای دستگیری عامل جنایت آغاز شد تا این که دو ماه پس از وقوع حادثه، متهم فراری در خانه ای در شهرک قلعه میر دستگیر شد.

اعتراف متهم به قتل راننده

فرمانده انتظامی شهرستان بهارستان یادآور شد: متهم با انتقال به پلیس آگاهی، دو روز پیش به جرمش اعتراف و عنوان کرد روز حادثه من و مقتول بر سر جای پارک خودرو با یکدیگر درگیر شدیم. در حالی که بشدت عصبانی بودم، وی را زیر مشت و لگد گرفتم و وقتی متوجه شدم او بی هوش شده، ترسیدم و فرار کردم و پس از چند روز از دوستانم شنیدم، راننده مصدوم فوت کرده و از ترس دستگیر شدن، به زندگی مخفیانه ام ادامه دادم تا این که دستگیر شدم.

عبدالمالکی خاطرنشان کرد: متهم به قتل پس از اعتراف، با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی ادامه دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات