هلالی در ششمین اجتماع بزرگ مدافعان حرم:

هلالی، مداح اهل بیت (ع) با اعلام آمادگی برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) تصریح کرد: در دفاع قوی می ایستیم اما جلوتر از ولی فقیه حرکت نمی کنیم.

به گزارش افکارنیوز ، عبدالرضا هلالی مداح اهل بیت شب گذشته در تجمع مدافعان حرم که در هیئت الرضا محفل بسیجیان و رهروان شهدا برگزار شده بود، گفت: مدافعان حرم حضرت زینب (س) با حضور و گریه های خود باید به دنیا بفهمانند اگر آن روز به حضرت زهرا (س) سیلی زدند همه ما امروز فدایی حضرت زینب (س) هستیم و برای یک کاشی حرم حضرت زینب جان می دهیم.

وی افزود: به خم ابروی سیدعلی قسم که اگر به ما اذن بدهند یک نفر از وهابی ها و تکفیری ها را در سوریه زنده نمی گذاریم. این موج و شکوه دستگاه سیدالشهدا (ع) است که هر کدام از عزاداران خودشان را فدایی حضرت زینب (س) می کنند.

این مداح اهل بیت با تاکید بر اینکه ما هیچ وقت خاک پای غلام غلامان حضرت عباس (ع) نمی شویم، اظهار داشت: شعار ما با عنوان «کلنا عباسک یا زینب (س) » ، معنا دارد. یعنی در حراست از حریم حضرت زینب (س) حاضر هستیم. باید شمر زمان و حسین (ع) زمان را بشناسیم وگرنه اگر تا صبح حسین (ع) بگوییم به هیچ دردی نمی خورد. امروز حسین زمان ما رهبر معظم انقلاب است.

هلالی اضافه کرد: این نیست که بنشینیم که ظالم ظلم کند و مظلوم در مظلومیت بماند، ظلم که تکراری نمی شود و اینگونه نیست که باز در خانه حضرت زهرا (س) را آتش بزنند ولی ظلم های امروز از جنس همان کارها هست واز جنس همان کارها را انجام می دهند. امروز سر امام حسین را نمی برند ولی از جنس سر بریدن وجود دارد.

وی با بیان اینکه ما برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) اعلام آمادگی می کنیم، تصریح کرد: برخی به ما می گویند شما اینجا نشسته اید و لبیک می گویید، من خطاب به آنها می گویم مگر ما بی صاحب هستیم که همین طوری راه بیفتیم و برویم. نه جلوتر از ولی فقیه و نه عقب تر از ولی فقیه حرکت می کنیم ولی رجز می خوانیم و قوی می ایستیم.

هلالی تاکید کرد: به خم ابرویت قسم که اگر لب تر کنید گردان، گردان برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) می رویم و جان خود را فدا می کنیم فقط باید اذن بدهید. به این ولی شناسی می گویند مگر نه همه عاشق امام حسین (ع) هستند.

این مداح اهل بیت با اشاره به توهین های اخیر برخی روزنامه ها و رسانه ها و شخصیت های سیاسی و اهل بیت و دستگاه سیدالشهدا اظهار داشت: در همین تهران خودمان کتاب می نویسند و یا با قلم اهل بیت (ع) را می کشند ولی هیچ کس حرف نمی زند، انگار حتما باید در حرم حضرت زینب (س) بمب بیاندازند.

وی افزود: علیه امیرالمومنین (ع) در مملکت شیعه مطلب می نویسند ولی کسی صدایش در نمی آید تا اینکه شب تاسوعا که می شود یک ملعون می خواهد دستگاه اهل بیت (ع) را تضعیف کند و به مجلس امام حسین (ع) و مداحان گیر می دهد و می گوید دروغ می گویند. دروغ تو می گویی و تو دروغگو هستی که بوی گندت را همه عالم برداشته است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات