محور فیروزکوه، بدلیل نیاز ضروری تعمیرات عرشه پل دوم دلیچاهی، تردد انواع اتوبوس، کامیونت، کامیون و تریلی، تا ۲۴، پنجشنبه ۲۳ آبان، ممنوع و تردد وسایل نقلیه سواری از زیرگذر قدیمی پل، هدایت می شود.

به گزارش افکارنیوز، امروز" پنجشنبه ۲۳ آبان ماه ۹۲" به استثنای محورهای مسدود و ممنوع، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز بوده و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

۱. محورهای مسدود تا اطلاع ثانوی، بدلیل رویدادهای غیرمترقبه:
۱-محور شمشک دیزین واقع در استان های البرز و تهران، بدلیل بارش برف، تا اطلاع ثانوی مسدود است.
۲-محور شهداد نهبندان در استان کرمان، بدلیل سیلاب، تا اطلاع ثانوی مسدود است.

۲. ممنوعیت تردد بدلیل عملیات کارگاه جاده ای:
۱-محورقم گرمسارو بالعکس واقع در استان های تهران‏، سمنان و قم، با تمدید عملیات تعریض تا ۳۰ آذر ماه ۹۲ مسدود و مسیرجایگزین برای خودروهای سواری آزادراه قم تهران، برای نقلیه سنگین، محور قدیم قم تهران و در ادامه برای کلیه خودروها، جاده امام رضا به سمت گرمسار خواهد بود.

۲-بزرگراه اصفهان– شهرکرد، مقطع واقع در استان چهارمحال و بختیاری، بدلیل تعمیرات تونل دوم رخ تا آبان ماه به طور ۲۴ ساعته از مقطع سه راهی جنت آبادمسدود و مسیر جایگزین، محور اصفهان – باغ بهادران – جنت آباد - گردنه رخ - شهرکرد خواهد بود و خاطرنشان می گردد، مسیر رفت (شهرکرد اصفهان) از تونل اول رخ، برقرار است.

۳-کمربندی شرقی شهر کرمانشاه، حدفاصل کیلومتر ۱۲ الی ۱۳، واقع در استان کرمانشاه، با تمدید عملیات زیرسازی راه آهن غرب تا اول دی ماه، روزهای زوج (شنبه، دوشنبه وچهارشنبه) از ساعت ۱۱ الی ۱۴ مسدود و مسیر جایگزین، کمربندی غربی (فعلی) خواهدبود.


۳. ممنوعیت تردد به تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه:
۱-در محور فیروزکوه، بدلیل نیاز ضروری تعمیرات عرشه پل دوم دلیچاهی، مقطع واقع در استان تهران، تردد انواع اتوبوس، کامیونت، کامیون و تریلی، تا ۲۴، پنجشنبه ۲۳ آبان، ممنوع اعلام می شود و تردد وسایل نقلیه سواری از زیرگذر قدیمی پل، هدایت می شود.

۲-در محور هراز، مقطع واقع در استان تهران، با تمدید دلیل تداوم عملیات تعریض از گالری امامزاده هاشم تا راهدارخانه آهکدره (به سمت تهران) ، از شنبه تا چهارشنبه هر هفته، از ساعت ۷ الی ۱۶ تردد کلیه خودروها در هر دو مسیر رفت و برگشت به طور نوبتی انجام و از این رو احتمال وقوع ترافیک سنگین، پیش بینی می شود و تقاضا می شود جهت سفر از تهران به مازندران، در ایام مذکور، ترجیحاَ از فیروزکوه تردد شود.

۳-در محور خیرآباد – بهبهان واقع در استان خوزستان، بدلیل تعمیر تابلیه پل خیر آباد – بهبهان، تردد کلیه خودروهای سنگین و نیمه سنگین ممنوع و محور جایگزین، بهبهان – زیدون – سه راهی پارادیس به سمت گچساران، معرفی می گردد و تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق، بلامانع است.

۴- در محور کرمان راین حسین آباد جیرفت (ساردوئیه جیرفت) ، واقع در استان کرمان، به دلیل مداخله با ترافیک شهری‏، تردد در جاذبه های گردشگری و عبور ۲۳ کیلومتری از مسیر فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملین فرآورده های نفتی ممنوع و مسیر جایگزین، محور ترانزیت کرمان دهبکری جیرفت، معرفی می گردد و تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق، بلامانع است.

۴. محدودیت تردد بدلیل عملیات کارگاه جاده ای:

الف) محورهای منتهی به تهران:
۱- آزادراه تهران کرج واقع در استان تهران، محدوده عوارضی قدیم تا گرمدره، تا ۴ دی ماه ۹۲، ساعت ۱۰ لغایت ۱۶، بدلیل عملیات لکه گیری و روکش آسفالت، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۲-آزادراه قم – تهران، واقع در استان قم، تا ۱۵ آذرماه، به غیر از ایام تعطیل بدلیل ترمیم درز انبساط پل شور حد فاصل کیلومتر ۱۶، یک خط عبور مسدود و تردد همزمان با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

ب) سایر محورها:

۱- آزادراه ارومیه – تبریز، واقع در استان آذربایجان غربی، حدفاصل کیلومتر ۲۴ تا ۳۵، تا ۱۵ اسفند، بدلیل عملیات اجرایی روکش آسفالت تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۲- محور ارومیه– اسکله، واقع در استان آذربایجان غربی، حدفاصل کیلومتر ۲۴ تا ۳۵، تا ۲۰ آبان، ساعت ۸ الی ۱۷، بدلیل عملیات راهسازی، تردد با محدودیت و با رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۳- محور رامشه - ابرکوه، واقع در استان اصفهان، حدفاصل کیلومتر ۲۰ تا ۳۵ تا ۱۵ آبان، بدلیل عملیات اجرای عملیات روکش آسفالت تردد با محدودیت واز طریق کنارگذر احداثی انجام می شود.

۴- محور اصفهان-شهرکرد واقع در استان اصفهان، حدفاصل کیلومتر ۱۸ الی ۱۹ تا ۲۹ اسفند، بدلیل عملیات احداث مترو مسدود بود و تردد از کنار گذر با رعایت جوانب احتیاط و علائم ایمنی منصوبه انجام می شود.

۵- محور اراک بروجرد واقع در استان مرکزی، کیلومتر ۴۴ تا ۴۵ تا ۲۶ آبان، بدلیل عملیات لکه گیری، تردد با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.

۶- محور گرگان- نوکنده واقع در استان گلستان تا ۱۳ آذر، از ساعت ۸ الی ۱۷ بدلیل عملیات اجرای عملیات روکش آسفالت تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.۷- محور آزادشهر – خوش ییلاق، واقع در استان گلستان تا ۱۳ آذر، بین ساعات ۸ الی ۱۷، بدلیل اجرای عملیات روکش آسفالت تردد با محدودیت رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۸- محوربندرخمیر بندرلنگه، واقع در استان هرمزگان، محدوده پل غار در کیلومتر ۳۰، با تمدید عملیات تا ۳۰ آذر، از ساعت ۲۳ الی ۶ صبح روز بعد، بدلیل تعریض مسیر، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۹- آزادراه باغچه - مشهد واقع در استان خراسان رضوی، حدفاصل کیلومتر ۲ تا ۷ آذر، بدلیل بهسازی سکوهای ایستگاه عوارضی همزمان با عبور ترافیک انجام می شود.

۱۰- محور مشهد - نیشابور واقع در استان خراسان رضوی، حدفاصل کیلومتر ۶۳ تا ۶۵ تا ۲۱ آذر، بدلیل احداث تقاطع غیر همسطح، عبور ترافیک از کنارگذر احداثی انجام می شود و همچنین محور نیشابور مشهد، بلوار اول تا ابتدای بلوار کمربندی به طول ۶ کیلومتر، تا ۳۰ آبان، بدلیل عملیات لکه گیری و روکش آسفالت، تردد با کاهش سرعت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۱۱- محور سرخس - مشهد واقع در استان خراسان رضوی، حدفاصل کیلومتر ۲۵ الی ۳۵ تا ۳۰ آبان، از ساعت ۷ الی ۱۷ بدلیل لکه گیری و مرمت آسفالت، عبور ترافیک از کنارگذر احداثی انجام می شود.

۱۲- محور های رشتخوار- تربت حیدریه، حدفاصل کیلومتر ۲۷ تا ۳۷ و رشتخوار خواف، حدفاصل کیلومتر ۹ تا ۱۷، واقع در استان خراسان رضوی تا ۳۰ آبان، از ساعت ۸ الی ۱۳ بدلیل درزگیری با قیر امولسیون، عبور ترافیک همزمان با اجرای عملیات با رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۱۳- محور سرخس– کال سرخ واقع در استان خراسان رضوی، حدفاصل کیلومتر ۲۵ تا ۳۵ تا ۳۰ آبان، به طور ۲۴ ساعته، بدلیل عملیات لکه گیری، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۱۴- محور تربت جام– فریمان واقع در استان خراسان رضوی، حدفاصل کیلومتر ۴۳ تا ۴۸ تا ۱۷ دی، به طور ۲۴ ساعته، بدلیل عملیات زیربنایی، تردد با محدودیت از کنار گذر و با رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۱۵- محور نیشابور- قدمگاه حسین آباد واقع در استان خراسا ن رضوی، حدفاصل کیلومتر۶۳ تا ۶۵، تا ۲۱ آذر، به طور ۲۴ ساعته، بدلیل عملیات لکه گیری، تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۱۶- محورساوه تهران (گردنه پیک) ، واقع در استان مرکزی، حدفاصل کیلومتر ۲۱ تا ۲۲، تا ۲۶ آبان، بدلیل عملیات تعریض مسیر، تردد با محدودیت انجام می شود.

۱۷- محور گرگان - نوکنده، واقع در استان گلستان، تا ۱۳ آذر، بین ساعات ۸ الی ۱۷، بدلیل اجرای عملیات لکه گیری تردد با محدودیت رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۱۸- محور ایرانشهر- نیکشهر- چابهار، واقع در استان سیستان و بلوچستان تا ۱۰ آذر، بدلیل عملیات بازسازی و مرمت دال پل پیش منت تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.

۱۹- محورخمین محلات، واقع در استان مرکزی، کیلومتر ۱۵ تا ۲۴ تا ۲ آذر، بدلیل عملیات راهداری و راهسازی، تردد با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.

۲۰- آزادراه آزادشهر خوش ییلاق واقع در استان گلستان تا ۱۳ آذر، بدلیل عملیات لکه گیری آسفالت تردد با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات