فردا جمعه رگبار و رعد و برق و وزش باد به طور متناوب در جنوب شرق و شرق کشور ادامه خواهد داشت و از بعدازظهر جمعه به تدریج در سواحل غربی دریای خزر افزایش ابر و بارش برف و باران آغاز خواهد شد.

به گزارش افکارنیوز، بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی پنجشنبه در مناطق مرکزی، دامنه های شرقی البرز، سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی زاگرس، جنوب و به تدریج شرق کشور ابرناکی، بارش باران، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

همچنین از بعدازظهر امروز مناطق تحت تاثیر سامانه بارشی محدود به نیمه شرقی کشور خواهد شد و روز جمعه رگبار و رعد و برق و وزش باد به طور متناوب در جنوب شرق و شرق کشور ادامه خواهد داشت و از بعدازظهر جمعه به تدریج در سواحل غربی دریای خزر افزایش ابر و بارش برف و باران آغاز خواهد شد.

در روز شنبه بر شدت و وسعت بارش در سواحل دریای خزر افزوده می شود و دریای خزر مواج خواهد بود. در این روز برخی مناطق شمال غرب کشور نیز شاهد بارش برف و باران خواهند بود و همچنان در بخش هایی از جنوب شرق کشور رگبار و رعد و برق پراکنده و وزش باد ادامه خواهد داشت.

پیش بینی وضعیت هوای تهران در روز جمعه ۲۴ آبان ماه کمی ابری در پاره ای نقاط غبار صبحگاهی با حداقل و حداکثر دمای ۸ و ۱۶ درجه سانتیگراد است.

همچنین پیش بینی وضعیت هوای تهران در روز شنبه ۲۵ آبان ماه نیمه ابری در ارتفاعات ابری با حداقل و حداکثر دمای ۹ و ۱۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات