مرکز مدیریت راههای کشور آخرین وضعیت راهها، محدودیت های تردد و ترافیک در جاده های کشور را اعلام کرد.

به گزارش افکارنیوز ، تردد کلیه خودروها در محور کندوان از ساعت ۱۳ امروز - جمعه - تا ۳ بامداد فردا - شنبه - از کرج به مرزن آباد ممنوع است و تردد از ساعت۱۶ امروز - جمعه تا ۳ بامداد فردا - شنبه - از ۱۵ کیلومتری بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج یکطرفه است.

تردد کلیه خودروها در محور هراز نیز از ساعت ۱۳ امروز - جمعه - تا ۳ بامداد فردا - شنبه - از رودهن، محدوده مشا به سمت آمل، ممنوع است و تردد از ساعت ۱۵ امروز تا ۳ بامداد فردا - شنبه - از آب اسک تا رودهن (محدوده مشا) یکطرفه خواهد بود.

تردد وسایل نقلیه سنگین در محورهای کندوان، هراز و سوادکوه نیز به استثنای حاملان سوخت یا مواد فاسدشدنی ممنوع است.

در محور زاهدان - زابل و برعکس نیز تردد تریلرها و کامیون ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ امروز - جمعه - ممنوع است.

در محور قدیم قزوین - رشت و برعکس تردد تریلرها و کامیونها از ساعت ۸ تا ۲۴ امروز - جمعه - ممنوع است.

در محورهای استان قم نیز تردد کلیه وسایل نقلیه باربری (تریلر، کامیون و کامیونت) از ساعت ۱۴ تا ۲۴ امروز درمحورهای قدیم قم - تهران، سلفچگان - قم و کاشان - قم ممنوع است و محور جایگزین، محور سلفچگان - ساوه - تهران برای کلیه وسایل نقلیه باربری عازم از استان های مرکزی و اصفهان به سمت تهران در نظر گرفته شده است.

محور سه راهی نطنز - مورچه خورت - دلیجان - سلفچگان - ساوه - تهران نیز برای کلیه وسایل نقلیه باربری از استان های جنوبی کشور (هرمزگان، س و ب، کرمان و یزد) به سمت قم در نظر گرفته شده است.

همچنین براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارت تصویری‏، سامانه های هوشمند ترافیک شمار برخط و گشت های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

کل تردد ثبت شده طی ۲۴ ساعت گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۸۶۶ ترددشمار در محورهای مواصلاتی کشور بیش از سه میلیون و ۶۰۰ هزار وسیله نقلیه بوده که نسبت به روز قبل از آن ۲۶ درصد کاهش را نشان می دهد.

سهم وسایل نقلیه سنگین طی ۲۴ ساعت گذشته درمحورهای برون شهری کشور هشت درصد بوده است.

محورهای دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته نیز شامل آزادراه تهران - کرج، کرج - ماهدشت، آزادراه قزوین - کرج (گلشهر) ، آزادراه قم - تهران، محور ساری - قائمشهر، لاهیجان - آستانه و چناران - مشهد بوده است.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات