مدیرکل بیمه های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای بیمه درمان معتادان بهبودیافته خبر داد و گفت: این موضوع در دستور کار شورای عالی بیمه قرار داد.

به گزارش افکارنیوز ، محمدباقر هوشنگی با اشاره به اینکه امسال تعداد قابل توجهی از داروهای گرانقیمت تحت پوشش بیمه ها قرار گرفته اند، اظهارداشت: بیش از ۱۷۲ قلم دارو تحت پوشش بیمه قرار گرفته است که این می تواند بخشی از هزینه های سلامت را تأمین کند.

وی تصریح کرد: شورای عالی بیمه خدمات درمانی امسال بنا دارد جلسات خود را به طور منظم و با حضور وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار کند.

وی گفت: دومین جلسه شورای عالی بیمه هفته آینده برگزار خواهد شد و در این جلسه بنا داریم موضوعات جدیدی از جمله بیمه درمان معتاد بهبود یافته را در دستور کار خود قرار دهیم.

هوشنگی خاطرنشان کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین سازمان های بیمه گر بنا دارند، خدمات بیمه ای را گسترش دهند و در همین زمینه تمهیدات لازم برای این موضوع اندیشه شده است.

مدیرکل بیمه های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار امیدواری کرد: سازمان بیمه سلات با استفاده از امکانات بوجود آمده بتواند سطح خدمات خود را به بیمه شدگان افزایش دهد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات