مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با بیان اینکه هنوز دادگاه تجدید نظر در خصوص شکایت مترو از بیمه ایران حکمی صادر نکرده است گفت: بر اساس اسناد ارائه شده دادگاه اولیه به نقع ما حکم صادر کرد اما شرکت بیمه به آن اعتراض کرد.

به گزارش افکارنیوز ، محمدعلی قلی ها درباره آخرین وضعیت پرونده آبگرفتگی مترو و شرکت بیمه ایران گفت: حکم صادره در دادگاه اولیه به نفع شرکت مترو بود اما شرکت بیمه به آن اعتراض کرد و منتظریم تا دادگاه تجدید نظر حکم خود را صادر کند.

وی با اشاره به جزییات بازگشت بلیتهای سالیانه مترو گفت: ان موضوع در کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران بررسی و طرفین توافق کردند با فرمولی جدید برای محاسبه نرخها این بلیتها دوباره عرضه شود و پس از تصویب نهایی در صحن شورا وابلاغ اجرایی می شود.

قلی ها ادامه داد: در گذشته امکان سواستفاده از این بلیتها وجود داشت زیرا هم امکان استفاده آن در مترو وجود داشت و هم اتوبوس. اما در فرمول جدید این کارت ها تنها برای مترو مورد استفاده قرار می گیرد و در صورتی که مسافری برای اتوبوس هم ازآن استفاده کند هزینه دو بلیت از کارت اعتباری اش کاسته می شود.

امسال یارانه بلیت نمی گیریم

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به آخرین وضعیت یارانه های بلیت مترو گفت: امسال یارانه ای از سوی دولت به ما پرداخت نمی شود و ما نیز به رغم مشکلاتی که وجود دارد منتظریم تا سال آینده دولت مطالبات و نیازهای شهروندانی تهرانی را پرداخت کند.

وی در پاسخ به این پرسش که هنوز اختلاف نظرها در خصوص نرخ برق مترو وجود دارد یا با تغییر مدیریتها این مشکل برطرف شده است، گفت: هنوز اتفاق جدیدی نیفتاده است و ما منتظریم مشکلات به مرور زمان حل شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات