استاندار تهران در جمع خبرنگاران:

استاندار تهران از ایجاد دور تازه ای از ضوابط میان استانداری و شهرداری تهران اظهار خوشحالی کرد.

به گزارش افکارنیوز ، حسین هاشمی در حاشیه دیدار با شهردار تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بعد از گذشت ۸ سال دور تازه ای از روابط میان شهرداری و استانداری تهران آغاز شده است و امیدواریم که این تعامل مثمر ثمر واقع شود.

وی در خصوص صحبت هایی که در این دیدار میان وی و شهردار تهران رد و بدل شد عنوان کرد: بحث حریم تهران یکی از بحث های مهمی بود که در رابطه با آن صحبت شد و قرار بر این است که دفتر فنی گزارش هایی را برای صحبت های جلسات بعدی آماده کند. چرا که شهرداری و استانداری تهران زمینه های کاری مشترک زیادی دارند.

هاشمی افزود: شورای شهر تهران ضلع سوم این همکاری است تا بتوانیم هر چه بیشتر موجبات رضایت مردم را فراهم کنیم.

استاندار تهران همچنین گفت: موضوع حمل و نقل عمومی در کاهش آلودگی هوا بسیار موثر است و ما در این راستا توسعه مترو میان شهرهای مختلف استان تهران را مدنظر داریم.

هاشمی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص تذکر دفتر مقام معظم رهبری در مورد زمین خواری در شمال تهران گفت: این موضوع جدیدی نیست. اما یک مورد خاص است که طبق دستور معاونت عمرانی و فرماندار آن منطقه در حال پیگیری موضوع هستند.

وی در مورد جابه جایی یا تثبیت فرمانداران مناطق مختلف استان تهران اظهار داشت: برخی از فرمانداران عزل و برخی در سمت خود تثبیت می شوند که این فرآیند تا پایان هفته پایان می یابد.

استاندار تهران در پاسخ به سوال دیگری در مورد انتقال پایتخت گفت: این یک بحث است که در مجلس مطرح بوده و همچنان مورد بررسی است. اما ما در مورد انتقال پایتخت صحبتی نکردیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات