تصاویر زورگیرانی که در محدوده چیتگر از شهروندان اقدام به زورگیری می کردند، برای شناسایی توسط شهروندان و پیدا کردن محل اختفای آنان، از سوی پلیس آگاهی منتشر شد.

به گزارش افکارنیوز ، در اوایل مرداد ماه سال جاری شخصی با مراجعه به گشت کلانتری ۱۵۴ چیتگر به مأموران اعلام کرد که توسط سرنشینان یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ مورد تهدید و زورگیری با سلاح سرد قرار گرفته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع زورگیری و به دستور شعبه پنجم دادیاری دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

مالباخته پس از حضور در پایگاه پنجم پلیس آگاهی، در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: در ساعت ۱۱ شب، در میدان آزادی به مقصد شهریار سوار یک دستگاه خودرو پراید سفید رنگ با سه نفر سرنشین جوان شدم یک نفر در صندلی شاگرد و یک نفر نیز در صندلی عقب نشسته بود.

زمانیکه راننده سه راه تهرانسر را رد کرد، از وی پرسیدم: مگر شما به شهریار نمی روید؟ که ناگهان سرنشین صندلی عقب چاقویی را زیر گلویم گذاشت و گفت: هرچه داری بده و با تهدید چاقو، کیف دستی حاوی چهار فقره دسته چک، هشت فقره عابر بانک و مبلغ یک میلیون و سیصد هزار تومان وجه نقد را به همراه سه حلقه انگشتر نقره داخل دستم را سرقت و مرا در خیابانی در جاده مخصوص پیاده و از محل دور شدند.


شناسایی تصاویر سارقان زورگیر

با توجه به اظهارات مالباخته، کارآگاهان به بررسی تراکنش حساب های بانکی مربوط به عابربانک ها پرداخته و در بررسی های بعمل آمده اطلاع پیدا کردند که سارقان علاوه بر سرقت مبلغ یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داخل کیف، با استفاده از رمزهای عابربانک ها که با تهدید چاقو اقدام به گرفتن آنها از مالباخته کرده بودند، وجوه نقد داخل حساب ها را برداشت کرده اند؛ بلافاصله شعبات بانکی شناسایی و کارآگاهان در بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین های مداربسته موفق به شناسایی تصاویر سه سارق زورگیر شدند.

سرهنگ گزافی، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: با شناسایی تصاویر سه سارق زورگیر از سوی مالباخته و به منظور شناسایی دیگر جرایم ارتکابی و همچنین هویت متهمان، دستور انتشار تصاویر هر سه متهم از سوی مقام قضایی صادر شده است.

لذا از کلیه شهروندان که موفق به شناسایی متهمان شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت، مخفیگاه و یا محل های تردد آنها را از طریق شماره تماس های ۵۱۰۵۵۴۶۴ و یا ۵۱۰۵۵۶۱۷ در اختیار کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

همچنین از شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصاویر متهمان شدند نیز دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات