اعضای شورایعالی انقلاب فرهنگی در جلسه امشب به ریاست رئیس جمهور به میرزاده به عنوان رئیس دانشگاه آزاد رأی دادند.

به گزارش افکارنیوز ، شورایعالی انقلاب فرهنگی امشب به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور تشکیل جلسه داد که در این جلسه حمید میرزاده با رأی اعضای شورا به طور رسمی به عنوان رئیس دانشگاه آزاد منصوب شد.

شایان ذکر است، حمید میرزاده متولد سال ۱۳۲۹ سیرجان و استاد تمام دانشکده مهندسی پلیمر و دانشکده مهندسی پزشکی دانشگاه صنعتی امیرکبیر است، وی مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته طراحی و ساخت کامپوزیت ها بر پایه پلی استر و الیاف کنف، دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال ۵۷ و مدرک دکتری تخصصی خود در رشته بررسی زیست سازگاری الاستومر EPR پیوند خورده با هیدروژن ها به کمک اشعه لیزر را از دانشگاه نیوساوت ولز (UNSW) استرالیا دریافت کرد.


وی در سال ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۰ فرماندار سیرجان، در سال های ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۴ استاندار کرمان، در سال های ۱۳۶۴ تا ۱۳۶۸ معاون اجرایی نخست وزیر، در سال های ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۴ معاون اجرایی رئیس جمهور، در سال های ۱۳۷۴ تا ۱۳۷۶ معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه، از سال ۱۳۸۶ تاکنون دبیر و عضو هیئت موسس دانشگاه آزاد اسلامی و از سال ۱۳۸۶ تاکنون عضو هیئت امنای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی است.


حمید میرزاده در سال ۱۳۸۶ با دعوت هاشمی رفسنجانی رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان عضو هیئت موسس دانشگاه آزاد و دبیر این هیئت درآمد.


میرزاده عضو هیئت علمی دانشگاه کرمان، استاد دانشگاه صنعتی امیرکبیر، استاد وابسته دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو هیئت علمی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران را در پرونده کاری خود دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات