رئیس سازمان سنجش آموزش با اشاره به جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو گفت: جلسه این شورا برای بررسی کنکور مستقل دانشگاه آزاد و سراسری چهارشنبه هفته آینده در وزارت علوم برگزار می شود.

به گزارش افکارنیوز ، ​ ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به جلسه هفته آینده شورای سنجش و پذیرش دانشجو، گفت: این جلسه چهارشنبه هفته آینده با حضور اعضای شورا در وزارت علوم برگزار می شود.

وی به ترکیب اعضا اشاره کرد و ادامه داد: در این جلسه سه تن از وزرای علوم، آموزش و پرورش، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه معاونان آموزشی خود در کنار رئیس سازمان سنجش آموزش کشور، نماینده ناظر کمیسیون آموزش و تحقیقات، روسای دانشگاه های تهران، علوم پزشکی تهران، رئیس دانشگاه آزاد و روسای مرکز سنجش آموزش وپرورش و مرکز آزمون وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی حضور خواهند داشت.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه طبق قانون وزیر علوم رئیس این شوراست، به دستورالعمل این جلسه اشاره کرد و گفت: بررسی آیین نامه اجرایی این شورا و سایر موارد از جمله دستور کارهای این شوراست که بحث برگزاری کنکور مستقل دانشگاه آزاد به عنوان سایر موارد در این جلسه مورد بحث قرار می گیرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات