معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی:

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی با بیان اینکه هم اکنون در پنج استان کشور اورژانس های اجتماعی مجهز به گاز اشک آور هستند، اظهار کرد: قرار است تا پایان سال جاری کلیه تیم های سیار اورژانس های اجتماعی به گاز اشک آور مجهز شوند.

به گزارش افکارنیوز ، حمد نفریه در، با اشاره به اینکه هم اکنون تیم های سیار اورژانس های اجتماعی در استان های تهران، مشهد، اصفهان، فارس و خوزستان به گاز اشک آور مجهز هستند، افزود: استفاده از گاز اشک آور به آموزش نیاز دارد و مجهز کردن تیم های سیار به تدریج انجام خواهد شد و تا پایان سال به اجرا درمی آید.

به گفته وی، هماهنگی های لازم با نیروی انتظامی نیز انجام شده تا در مواقع مورد نیاز با تیم های سیار اورژانس اجتماعی همراه باشند.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی در ادامه همچنین به مصوبه هیات وزیران در ارتباط با تجهیز تیم های سیار اورژانس اجتماعی به بی سیم، اشاره کرد و گفت: این مصوبه به وزارت ارتباطات ارجاع داده شده و وزیر ارتباطات نیز دستورات لازم را در این زمینه صادر کرده است.

نفریه افزود: برای تجهیز تیم های سیار اورژانس اجتماعی به بی سیم باید نقشه راه تهیه شود، بنابراین هم اکنون در حال انجام فعالیت های فنی طرح مورد نظر هستیم.

به گفته وی، هم اکنون ۱۰۰ دستگاه اورژانس اجتماعی فعال در کشور مجهز به سیستم GPS هستند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات