پیکر شهید انصاری، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی در لبنان شنبه در قم تشییع و به خاک سپرده می شود.

به گزارش افکارنیوز ، معاون سیاسی و امنیتی استانداری قم در جلسه ستاد برگزاری مراسم تشییع و تدفین شهید ابراهیم انصاری رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان، افزود: فرهنگ انتظار فرهنگ کشنده ای برای تکفیری ها و صهیونسیت هاست و هرچه فرهنگ انتظار بیشتر معرفی و رونمایی می شود دشمنان ما بیشتر نقاب از چهره برمی دارند.

حجت الاسلام محمد مهدی انصاری ادامه داد: در زمینه هسته ای نیز چنین است دشمنان با فرهنگ منتظران ظهور دشمنی دارند بحث هسته ای و تحریم ها همه مسائل روبنایی است.

معاون استاندار قم تاکید کرد: شهید انصاری مسیر درستی را انتخاب کرد و مزد و اجرش شهادت بود اکنون استقبال از شهید انصاری نوعی آمادگی و معرفی شهید و فرصتی است برای دیگران و تقویت انگیزه هاست لذا باید در این راستا ستاد برگزاری مراسم هرچه بیشتر در برگزاری باشکوه مراسم تشییع این شهید بزرگوار همت نماید.

وی با بیان اینکه تکریم این شهید پیام مهمی را به جامعه منتقل می نماید، اظهار داشت: امروز تاریخ به همان دوران ۱۳۷۰سال قبل بازگشته یزیدیان نقاب از چهره برداشته اند. شهید انصاری، شهید کربلایی است و دشمنان ما دشمن فرهنگ عاشورا و فرهنگ انتظار هستند، این ترور ها که توسط تکفیری ها و صهیونسیت ها شکل می گیرد نمایش پستی و زشتی حرکت تروریست ها می باشد.

اعلام برنامه های تشییع

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این نشست ضمن تسلیت شهادت رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی و دیگر شهدای این حادثه تروریستی گفت: پیکر پاک این شهید از روز شنبه ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح با حضور مردم متدین و شهید پرور قم از مسجد امام حسن عسکری (ع) به سمت حرم مطهر حضرت معصومه (س) تشییع و در حرم مطهر تدفین می گردد.

محمد کاظم پورامینی افزود: مراسم وداع با پیکر شهید حجت الاسلام والمسلمین انصاری فردا جمعه بعد از نماز مغرب در گلزار علی بن جعفر (ع) برگزار می گردد.

همچنین مراسم یادبود آن شهید بزرگوار شنبه بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد اعظم قم برقرار می باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات