پیام وزیر آموزش و پرورش به یادواره شهید شاخص ملی در اراک قرائت شد.

به گزارش افکارنیوز ، در پیام دکتر علی اصغر فانی آمده است: بسیج شجره طیبه و درخت پرثمر انقلاب اسلامی است.

در ادامه این پیام که به مناسبت یادواره شهدای دانش آموز و شهید شاخص ملی، احمد رضا عباسی صادر شد، آمده است: در ارزش بسیجیان همین کلام نورانی امام راحل بس که بسیج شجره طیبه و درخت تناوری پر ثمری است که شکوفه های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می دهد.

اینک این شجره طیبه در چهارمین دهه از عمر مبارک نظام مقدس جمهوری اسلامی در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی در مقابل گروهک ها و عوامل استکباری حضوری غرورآفرین داشته و در سازندگی کشور و فتح قله های رفیع علم و دانش به ویژه در دفاع از انرژی صلح آمیز هسته ای گامی بلند برداشته است.

بسیج امروز به سازمانی الهام بخش برای همه مستضعفان جهان و به صاحب سبک جدیدی از زندگی عصر پیش از ظهور تبدیل شده است.

فانی در بخش دیگری از پیام خود، هفته بسیح را یادآور پایمردی جوانان ایران زمین دانسته و افزوده است: هفته بسیج یادآور بصیرت و پایمردی عاشورایی سلحشورانی است که امام امت خمینی کبیر (ره) آنها را لشکر مخلص خدا نامید.

امام عشق، بسیجیان را مصداق کامل ایثار، خلوص، فداکاری و عشق به ذات مقدس جمهوری اسلامی دانست و در بین شهدا ۳۶ هزار دانش آموز و ۵۰۰۰ شهید فرهنگی گرمابخش مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان بسیجی بودند.

امسال استان مرکزی افتخار دارد یادواره ویژه این شهیدان گرانقدر را برگزار و یکی از شهیدان اسوه دانش آموز با نام" شهید احمد رضا عباسی" را به عنوان افتخار ملی به جامعه شریف فرهنگیان و دانش آموزان کشور معرفی کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات