پورتال مرکزی وزارت آموزش و پرورش در چیدمان و گرافیک، تغییر خواهد کرد.

به گزارش افکارنیوز ، مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش اعلام کرده است: پس از مطالعه و بررسی های لازم اقدام به تغییراتی در چیدمان و گرافیک پایگاه اطلاع رسانی جامع وزارت آموزش و پرورش نموده است که این تغییرات در سه گام اعمال خواهد شد.

از جمله محورهای فعالیت جدید پورتال مرکزی وزارت آموزش و پرورش خلوت سازی صفحه اصلی، بهبود گرافیک، ارتقای جاذبه بصری و تعاملی شدن مطالب است.

برای تعاملی شدن پورتال و دوطرفه شدن این مسیر ارتباطی، فضایی برای دیدگاه های کارشناسان عالی در نظر گرفته شده و فضایی هم برای انعکاس گزارش عملکرد دستگاه های تابعه و سازمان های وابسته تعبیه شده است تا نیاز اطلاعاتی مراجعان سایت برطرف شود.

موارد تغییرات در پورتال طی فرآیند پیمایشی و با مشورت گروهی از متخصصان تحلیل گر پورتال های سازمانی و طراحان گرافیکی وب و با در نظر گرفتن اهمیت استراتژیک و آینده ساز وزارت آموزش و پرورش و نیز با اخذ نظرات جمعی از فرهنگیان در سه گام انجام خواهد شد.

خاطرنشان می سازد لینک هیچ سازمان و واحد تابعه ای حذف نخواهد شد بلکه مراجعان هم در نوار فوقانی" معاونت ها و سازمان ها" و هم حسب ضرورت در صفحه اول لینک های مورد نظر را می توانند مشاهده نمایند لذا گام دوم و سوم تغییرات در هفته جاری اعمال خواهد شد.

برای تغییر پورتال مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در دوره گذشته هزینه زیادی صرف شد و ادارات کل آموزش و پرورش استان ها موظف شدند که زیر مجموعه این پورتال قرار گیرند؛ هر چند که برخی استان ها، پورتال های جداگانه دارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات