رئیس اورژانس کشور در مورد آخرین وضعیت زلزله زدگان قصر شیرین، گفت: این حادثه تاکنون ۵ مصدوم داشته که همه آنها به صورت سرپایی به بیمارستان الزهرای گیلانغرب مراجعه کرده و درمان شده اند و مورد فوتی هم گزارش نشده است.

به گزارش افکارنیوز ، محمد تقی طالبیان در مورد آخرین وضعیت زلزله زدگان قصر شیرین، گفت: نیروهای اورژانس در حالت آماده باش هستند و در استان کرمانشاه و ایلام مستقر شده اند.

وی ادامه داد: به این ترتیب در استان ایلام ۱۸۴ نیروی امدادی، ۹ پایگاه شهری، ۲۵ پایگاه جاده ای و ۴۶ آمبولانس مستقر شده اند.

رئیس اورژانس کشور گفت: در استان کرمانشاه نیز ۳۶۱ نیروی انسانی، ۲۴ پایگاه شهری، ۲۱ پایگاه جاده ای و ۶۶ آمبولانس استقرار یافته اند.

طالبیان با اشاره به آماده باش ۱۰۰ درصدی نیروهای اورژانس در مناطق زلزله زده گفت: مأموران اورژانس در محل مستقر هستند و در صورت نیاز سریعاً فراخوان می شوند.

وی گفت: تاکنون پنج مصدوم از حادثه زلزله در قصرشیرین گزارش شده است که همه آنها به صورت سرپایی به بیمارستان الزهرای گیلانغرب مراجعه کرده، درمان و مرخص شده اند و فوتی هم گزارش نشده است.

طالبیان گفت: نیروهای هلال احمر نیز در محل حادثه مستقر شده اند و قرار شده اردوگاه و چادر اسکان نیز برای زلزله زدگان در محل برپا کنند که البته هنوز قطعی نشده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات