رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه در دوره چهارم اعضای شورا توجه ویژه ای به بافت فرسوده و همچنین طرح جامع تفصیلی دارند، گفت: اعضای شورا از شهرداری تهران برای بازسازی بافت فرسوده حمایت کاملی را انجام خواهند داد.

به گزارش افکارنیوز ، احمد مسجدجامعی با اشاره به برنامه شخصی خود به عنوان رئیس شورای شهر تهران، اظهار داشت: بنده بنا دارم هر هفته بازدیدی را از مناطق شهر تهران داشته باشم.

وی تصریح کرد: به طور معمول از بافت های فرسوده بازدید خواهم داشت و گزارشی را آماده و در جلسه علنی شورای شهر اعلام خواهم کرد.

مسجدجامعی در پاسخ به این پرسش که چرا از دیگر اعضای شورای شهر در این بازدیدها حضور ندارند، گفت: بزودی دیگر اعضای شورای شهر تهران نیز در این بازدیدها شرکت خواهند کرد و قطعا می توان نتایج خوبی را از این بازدیدها در آینده داشته باشیم.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه در خصوص توجه به بافت فرسوده و همچنین نوسازی آن در شهر تهران، گفت: این موضوع یکی از موضوعات مهم شورای شهر در دوره چهارم است، چرا که اعتقاد داریم این کار از دوره سوم آغاز و باید در دوره های بعدی ادامه پیدا کند.

مسجدجامعی تصریح کرد: اعضای شورای شهر تهران از هرگونه اقدام شهرداری تهران در خصوص نوسازی بافت فرسوده و همچنین اجرای کامل طرح جامع تفصیلی حمایت خواهند کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات