مدیرعامل بیمارستان تخصی و فوق تخصصی میلاد گفت: با اینکه گفته می شود خرابی دستگاه ام آر آی عمدی بوده است ما هم به این موضوع مشکوک شدیم و بررسیهای خودمان را انجام دادیم.

به گزارش افکارنیوز ، دکتر محمود رضا فیاض بیمارستان میلاد را جزئی از درمان غیر مستقیم سازمان تامین اجتماعی برشمرد.

وی با اشاره به وجود ۱۲۰۰ تخت در بیمارستان میلاد، گفت: روزانه بیش از ۶۵۰۰ پذیرش در درمانگاه بیمارستان داریم.

فیاض از انجام روزانه ۲۰۰ الی ۳۰۰ عمل جراحی در بیمارستان میلاد خبر داد و اظهارداشت: با توجه به تراکم زیاد ورودی بیمارستان، ایجاد درمانگاههای اقماری و اجرای دقیق طرح ارجاع را به سازمان تامین اجتماعی پیشنهاد داده ایم.

مدیرعامل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد در ارتباط با آخرین وضعیت دستگاه ام آر آی این بیمارستان، گفت: با توجه به اینکه دستگاه ام آر آی بیمارستان میلاد به صورت ۲۴ ساعته خدمات ارائه می دهد، از دو هفته قبل دچار خرابی شده که موضوع را به نمایندگی شرکت خارجی در آلمان گزارش داده ایم و منتظر اعلام نظر آنها هستیم.

وی با تاکید بر اینکه نقص فنی دستگاه می بایست توسط شرکت خارجی رفع شود، افزود: حداکثر ظرف یک هفته آینده مشکل خرابی دستگاه حل می شود.

مدیرعامل بیمارستان میلاد با اعلام اینکه دستگاه ام آر آی تنها در دو بیمارستان میلاد و فیاض بخش تامین اجتماعی وجود دارد، افزود: هزینه گاز هلیم مورد استفاده برای این دستگاه در بیمارستان میلاد، بین ۱۵۰ تا ۱۸۰ میلیون تومان است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات