نیروی انتظامی در پیامی موفقیت تیم مذاکره کننده کشورمان با کشورهای۱+۵ در عرصه انرژی هسته ای را به رهبر فرزانه انقلاب، رئیس جمهور و ملت شریف ایران تبریک گفت.

به گزارش افکارنیوز ، متن این پیام به شرح ذیل است: " بار دیگر حقانیت جمهوری اسلامی ایران در عرصه ای دیگر بر جهانیان اثبات شد و کشورمان توانست اقتدار خود را در مجامع جهانی به رخ بدخواهان نظام بکشد و ثابت کند که هیچ گاه بدنبال سلطه گری نیست و اجازه هم نمی دهد دیگران در امور داخلی و خارجی ملت ایران دخالت کند.

ارزش، اعتبار و انسجامی که امروز انقلاب اسلامی به آن دست یافته حاصل زحمات، درایت و مجاهدت های بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای که تجسم عینی حضور فقه، اخلاق و دانش در عرصه سیاست است، می باشد.

امروز اگر نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات ژنو با کشورهای ۱+۵ اینگونه با اقتدار از منافع ملی و حقوق مشروع ایران دفاع می کنند، به پشتوانه حمایتی مردمی است که هشت سال در مقابل قدرت های خونخوار جهانی از جان و مال خود گذشتند تا نگذارند ذره ای از خاک این مرز و بوم بدست آنها بیفتد.

نیروی انتظامی نیز به نوبه خود ضمن تبریک موفقیت تیم مذاکره کننده کشورمان با کشورهای ۱+۵ در عرصه انرژی هسته ای به رهبر فرزانه انقلاب، رئیس جمهور و ملت شریف و آزادی خواه ایران اسلامی، از خداوند منان، پیروزی، عزت و افتخار برای امت اسلامی در تمام عرصه های جهانی را مسئلت دارد" .
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات