وزیر آموزش و پرورش امروز دو مشاور منصوب کرد.

به گزارش افکارنیوز ، به گروه مشاوران وزیر آموزش و پرورش، دو مشاور دیگر نیز اضافه شد.

تا کنون وزیر آموزش و پرورش، مشاور در امر نیروی انسانی، مشاور فرهنگی، مشاور اقتصادی و رفاهی، مشاور امور برنامه ریزی و هماهنگی و مشاور مدیریت و توسعه منابع را معرفی کرده است.

طی احکام جداگانه ای نیز امروز حجت الاسلام و المسلمین سید جواد بهشتی به عنوان مشاور امور قرآنی، توسعه فرهنگ اقامه نماز و عترت و محمد نشاسته ریز به عنوان مشاور آموزش های فنی وحرفه ای وزیر آموزش و پرورش منصوب شدند.

در متن حجم حجت الاسلام والمسلمین بهشتی آمده است: «نظر به مراتب تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده جناب عالی در حوزه تربیت دینی، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور امور قرآنی، توسعه فرهنگ اقامه نماز و عترت منصوب می شوید.

امید است با توجه به رویکردهای فرهنگی مذهبی که در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مطرح می باشد، با همکاری و هماهنگی معاونت پرورشی و فرهنگی نسبت به توسعه فرهنگ دینی در نظام تعلیم و تربیت کشور همت نموده و مسیر دستیابی به اهداف و چشم انداز و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید را هموار نمایید.

توفیقات جناب عالی در نشر فرهنگ انسان ساز اسلام در نظام تعلیم و تربیت کشور را با بهره گیری از ظرفیت های درونی و بیرونی وزارت آموزش و پرورش از درگاه احدیت خواستارم» .
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات