سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران از حادثه آتش سوزی و گودبرداری غیراصولی در شهر تهران خبرداد.

به گزارش افکارنیوز ، سید جلال ملکی درباره حوادث شب گذشته درباره آتش سوزی در یک برج ۹ طبقه و گودبرداری غیر اصولی در قیطریه اظهار داشت: ساعت ۲۱ و ۵۱ دقیقه شب گذشته آتش سوزی در یک برج مسکونی به آدرس تهران پارس خیابان ۱۸۸ به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله چهار ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه به همراه بالابر و دستگاه تنفسی اعزام می شوند.

وی ادامه داد: طبقه نهم این برج ۹ طبقه به وسعت ۹۰ متر آتش سوزی گسترده ای داشت و دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود.

ملکی خاطر نشان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی لازم نسبت به خاموش کردن آتش اقدام کردند و یک خانم مسن که به دلیل کهولت سن قادر به خارج شدن از ساختمان را نداشت در شعله های آتش گرفتار شده بود که بلافاصله این فرد با کمک آتش نشانان نجات پیدا کرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران بیان داشت: دود حاصل از آتش سوزی از این برج خارج و در ساعت ۲۲ و ۵۰ دقیقه عملیات آتش نشانی بدون تلفات جانی و مصدوم به پایان رسید.

وی درباره حادثه گودبرداری غیراصولی در قیطریه، خیابان روشنایی بیان داشت: در ساعت ۴۸ دقیقه بامداد امروز ریزش دیواره های گودبرداری در زمینی به وسعت ۳۰۰ متر و به عمق ۸ متر در قیطریه اعلام شد.

وی ادامه داد: در این حادثه یک ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شد و درخصوص ایمن سازی در این منطقه اقدام کردند که در نهایت عملیات این حادثه بدون تلفات جانی به پایان رسید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات