پرویز سروری با بیان اینکه گام اول تیم مذاکره کننده هوشمندانه ومقتدرانه بود، گفت: ما غنی سازی را برای تولید علم، نیازهای پزشکی و… نیاز داشتیم و وقتی آنها غنی سازی را پذیرفته اند یعنی سقف مطالبات و خواسته های ما را پذیرفته اند.

به گزارش افکارنیوز ، پرویز سروری عضو شورای شهر تهران و رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر، با حضور در اجتماع بسیجیان شهرداری تهران اظهار داشت: امروز بسیجی بودن یک فرصت است برای توسعه فرهنگ بسیجی، توسعه عدالت، مودت و خوبی ها.

سروری افزود: مهمترین خصیصه یک بسیجی، حفظ روحیه بدهکاری به انقلاب است. یکی از مشکلاتی که ما پیدا کرده ایم، روحیه طلبکاری از انقلاب است.

عضو شورای شهر تهران اضافه کرد: ما موشک های دور بردمان خیلی موثر است اما در مقابل حضور مردم در عرصه قابل مقایسه نیست. آن چه که امروز می تواند مملکت را در مقابل هجمه های دشمن محافظت کند، حضور مردم در عرصه های مختلف است.

وی تصریح کرد: ۲ فاکتور باعث شده است دشمن عقب نشینی کند، یکی حضور بسیجیان در ۱۳ آبان و دیگری بیانات بسیار طوفانی مقام معظم رهبری که دشمن را به انفعال واداشت. شما اظهارات جان کری را ببیند، در ورای آن عربده های مستانه، عجز و ناتوانی موج می زند.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران خاطر نشان کرد: امروز می بینید که تیم مذاکره کننده توانست قدم مثبت و مقتدرانه ای را برداردکه این گام، گام موثر و در راستای استیفای حقوق ملت ایران بود.

سروری تصریح کرد: سقف خواسته های آمریکایی ها، انهدام ظرفیت هسته ای ایران بود. آنها می خواستند که ایران همه چیز را تعطیل کند.

وی گفت: امروز مهمترین دستاورد غربی ها آن است که جلوی ساختن بمب اتم را بگیرند که اساسا ما بدنبال سلاح هسته ای نبوده ایم. چون دکترین دفاعی ما بمب اتمی نبوده است که غربی ها بخواهند آن را به عنوان یک دستاورد عنوان کنند.

عضو شورای شهر تهران یادآور شد: ما غنی سازی را برای تولید علم، نیازهای پزشکی و… نیاز داشتیم و وقتی آنها غنی سازی را پذیرفته اند یعنی سقف مطالبات و خواسته های ما را پذیرفته اند. ما در گام اول گام موثر و هوشمندانه ای داشته ایم و در گامهای بعد باید با دقت بیشتری حرکت کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات