معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه طبق هماهنگی های انجام شده، به زودی توزیع شیر در مهدهای کودک اجرا خواهد شد گفت: این طرح با همکاری آموزش و پرورش انجام می شود.

به گزارش افکارنیوز ، محمد نفریه با اشاره به اینکه پس از اجرای قانون هدفمندسازی یارانه ها، توزیع شیر در مهدهای کودک نیز قطع شد اظهار داشت: در این خصوص رایزنی هایی صورت گرفت و دستگاه های مربوطه نیز وعده هایی دادند.

وی تصریح کرد: طبق آخرین جلسات انجام شده قرار است به زودی توزیع شیر در مهدهای کودک آغاز شود و در این خصوص اعتبارات لازم نیز از سوی دولت تأمین شود.

نفریه بیان داشت: با توجه به شرایط کودکان و حضور آنها در مهدهای کودک الزامی است که شیر در مهدهای کودک توزیع شود که در این خصوص تدابیر لازم اندیشیده شده است.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور بیان داشت: طرح دیگری که از سوی سازمان بهزیستی کشور در دو سال گذشته انجام شده است پوشش بیمه ای مربیان مهدهای کودک بوده که در این طرح بخشی از حق بیمه مربیان توسط سازمان بهزیستی کشور بر منابع حاصله از هدفمندی یارانه ها پرداخت شده است.

وی در ادامه در خصوص آخرین تعداد مهدهای کودک در سطح کشور گفت: تعداد مهدها در سال جاری افزایش یافته و هم اکنون بیش از ۱۵ هزار مهد کودک در سطح کشور فعال هستند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات