رئیس بسیج جامعه زنان کشور گفت: امروز توطئه و هجمه سنگین دشمن در بی هویت کردن زن مسلمان با حفظ عفت و انتخاب کردن چادر به عنوان حجاب برتر خنثی شده است و عزم زن مسلمان، تلاش آنها را چون کف روی آب بی ثمر کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، مینو اصلانی، رئیس بسیج جامعه زنان کشور در نخستین همایش" پیشتازان رجعت به حجاب برتر" با حضور صدها بانو و دختری که پوشش چادر را برای خود انتخاب کرده اند با بیان اینکه چادر حضرت زهرا (س) عزت زن مسلمان است، اظهار داشت: ما با تأسی از این بانوی عظیم الشان گرد هم جمع شده ایم و چادر بانوی بزرگ اسلام را به عنوان ودیعه ای برای خود برگزیده ایم.

وی افزود: با توجه به هجمه های سنگین که دشمن بر ملت مسلمان ایران وارد کرده است و عزت مرا را زیر سوال می برد ما با حجاب برتر خود نشانی می دهیم که چادر عزت ابدی برای ما است و آن را از بین نخواهیم برد.

رئیس بسیج جامعه زنان کشور با بیان اینک شهدا در هشت سال دفاع مقدس نقطه عطفی را رقم زدند، بیان داشت: جوانان نسل سوم و چهار م ادامه دهنده این راه هستند و پیام آنها این بوده است که با حفظ حریم و تأسی از حضرت زهرا (س) حجاب و ارزش های اسلامی را به جهان معرفی کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج جامعه زنان کشور (طنین یاس) وی با بیان اینکه جهان در پیچ تاریخی قرار دارد، بیان کرد: ما گفتمان خود را انتخاب کرده ایم و این گفتمان انقلاب اسلامی است که در جهان منتشر خواهد شد.

اصلانی خاطرنشان کرد: ایستادگی و مقابله زنان با عفت ایران اسلامی هجمه سنگین دشمن و توطئه آنها را خنثی کرده است از این رو تمام تلاش رسانه های بیگانه و شبکه های مبتذل ماهواره ای کف روی آب است و هر چه گسترده تر می شود، نمی توانند عزم زن مسلمان را تضعیف کنند. همچنین امروز توطئه آنها در بی هویت کردن زنان مسلمان جهان با حفظ عفت و انتخاب کردن چادر به عنوان حجاب برتر خنثی شده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات