رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور با بیان اینکه هم اکنون اکثر جاده های کشور از جوی آرام و ترافیکی عادی و روان برخوردار هستند، محدودیت های ترافیکی آخر هفته را اعلام کرد.

به گزارش افکارنیوز ، سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک وضعیت جوی جاده های کشور را آرام و ترافیک آنرا روان عنوان کرد و محدودیت ترافیکی جاده های کشور برای آخر هفته را به شرح زیر اعلام کرد:

تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه تا ساعت ۲۴ روز جمعه از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج – چالوس، هراز کماکان ممنوع خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴: ۳۰ روز جمعه تا ساعت ۲۴ روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷: ۳۰ روز جمعه تا ساعت ۲۴ روز جمعه از ۱۵ کیلومتری بالای مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه از محور هراز ممنوع است.

تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ تا ۲۴ روز جمعه از تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶ تا ساعت ۲۰ روزهای پنجشنبه و جمعه از محور زاهدان - زابل و بالعکس ممنوع است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات