وزیر کشور در پی پیشنهاد شوراهای اسلامی پنج شهر، با صدور احکامی شهرداران جدید شهرهای بیرجند، رشت، زنجان، کرمان و ملارد را منصوب کرد.

به گزارش افکارنیوز ، عبدالرضا رحمانی فضلی در حکمی با تایید پیشنهاد شوراهای اسلامی شهرهای بیرجند، رشت و زنجان در اجرای تبصره ۳ ذیل بند ۱ ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، عباسعلی مدیح را به سمت شهردار بیرجند، محمد ابراهیم خلیلی را به سمت شهردار رشت و محسن امین را به سمت شهردار زنجان منصوب کرد.

رحمانی فضلی در احکامی دیگر با تایید پیشنهاد شوراهای اسلامی شهرهای کرمان و ملارد در اجرای تبصره ۳ ذیل بند ۱ ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، ابوالقاسم سیف الهی ده میری را به سمت شهردار کرمان و علی اکبر خراسانی را به سمت شهردار ملارد منصوب کرد.

وزیر کشور در این احکام ابراز امیدواری کرده است که با استعانت از پروردگار یکتا و با در نظر گرفتن عدالت در رسیدگی به مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره گیری از همه ظرفیت ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری" مدظله العالی" و سیاست های دولت تدبیر و امید میسر شود.

خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در دیدار با شهرداران فوق الذکر ضمن اعطای حکم انتصاب وزیر کشور، برای آنها در زمینه خدمت رسانی مطلوب به شهروندان و ارتقای شاخص های شهری این شهرها آرزوی موفقیت کرد و در خصوص مسائل مختلف مرتبط با شهرداری و توسعه مدیریت شهری تبادل نظر صورت گرفت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات