سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران گفت: افزایش ۱۵ درصدی تعرفه دفاتر خدمات الکترونیک در جلسه امروز شورای شهر به تصویب رسید.

به گزارش افکارنیوز ، ر ضا تقی پور درباره موضوعات طرح شده در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: بخش عمده جلسه امروز به بررسی لایحه اصلاحیه مصوبه نحوه محاسبه تعرفه دفاتر خدمات الکترونیکی شهر گذشت؛ لایحه مذکور به صورت یک فوریتی به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع شده بود.

وی با اشاره به اینکه تعرفه دفاتر خدمات الکترونیکی در سال های گذشته تغییری نداشته است، گفت: میانگین افزایش پیشنهادی ۲۷ درصد بود اما در نهایت با ۱۵ درصد افزایش موافقت شد که تا پایان سال ۹۳ ثابت خواهد ماند. در این جلسه امروز همچنین بودجه شرکت شهربان نیز مورد بررسی قرار گرفت و سقف پیشنهادی کمیسیون برنامه و بودجه تایید شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه گفت: درباره نوع کار شرکت نیز بحث هایی مطرح و قرار شد تا پایان سال مورد بررسی قرار گیرد, به تعبیر دیگر ممکن است در سال ۹۳ شکل کار شرکت شهربان تغییر کند. در جلسه امروز همچنین متمم بودجه سال ۹۲ شهرداری نیز که بخش درآمدهای آن در جلسه گذشته شورا به تصویب رسیده بود مطرح و قرار شد سایر کمیسیون ها نسبت به حیطه کاری خودشان نظراتشان را نکات و نظرات لازم را تا روز سه شنبه ارائه دهند.

تقی پور در پاسخ به اینکه آیا صحبت هایی درباره انحلال شرکت شهربان مطرح شد یا خیر گفت: در حال حاضر خدماتی از سوی این شرکت ارائه می شود که باید دید مسئولیت های آن را به کدام بخش می توان سپرد بعد درباره انحلال یا تغییر کارکرد آن تصمیم گیری کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات