سازمان سنجش آموزش کشور ۶ مورد اصلاحیه را برای متقاضیان ثبت نام در کنکور دکتری ۹۳ اعلام کرد.

به گزارش افکارنیوز، براساس اعلام دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری یا دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در خصوص پذیرش دانشجو در برخی از رشته های امتحانی بدین وسیله اصلاحیات رشته های امتحانی مزبور به شرح ذیل اعلام می گردد.

آندسته از داوطلبانی که قبلاً در این آزمون ثبت نام نموده اند در صورت تمایل می توانند تا تاریخ فوق نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود اقدام نمایند.

۱- فارغ التحصیلان همه گرایش های رشته های تحصیلی شیعه شناسی و علوم سیاسی و روابط بین الملل، مجاز به ثبت نام در رشته امتحانی علوم اجتماعی ۱ (کد ۲۱۱۰) می باشند.

۲- فارغ التحصیلان همه گرایش های رشته تحصیلی علوم سیاسی، مجاز به ثبت نام در رشته امتحانی حقوق بین الملل عمومی (کد ۲۱۱۵) می باشند.

۳- فارغ التحصیلان همه گرایش های رشته تحصیلی حقوق بین الملل، مجاز به ثبت نام در رشته امتحانی مجموعه علوم سیاسی (کد ۲۱۱۷) می باشند.

۴- با توجه به پذیرش دانشجو برای رشته مدیریت با گرایش مدیریت مالی از رشته امتحانی مجموعه مدیریت (کد ۲۱۱۸) ، عنوان گرایش مدیریت مالی از رشته امتحانی مجموعه مالی (کد ۲۱۴۹) حذف می گردد.

۵- پذیرش دانشجو برای گرایش نانوشیمی درصورت وجود ظرفیت از رشته امتحانی علوم و فناوری نانو ۱ (کد ۲۳۶۳) صورت خواهد گرفت.

۶- پذیرش دانشجو برای گرایش نانومکانیک درصورت وجود ظرفیت از رشته امتحانی علوم و فناوری نانو ۲ (کد ۲۳۶۴) صورت خواهد گرفت.

۷- پذیرش دانشجو برای گرایش تصوف و عرفان اسلامی درصورت وجود ظرفیت از رشته امتحانی مجموعه الهیات ۳ (کد ۲۱۴۰) صورت خواهد گرفت.

۸- پذیرش دانشجو برای رشته مهندسی مکانیک- ماشینهای آبی درصورت وجود ظرفیت از رشته امتحانی مجموعه مهندسی مکانیک ۴ (کد ۲۳۲۴) صورت خواهد گرفت.

ضمناً سازمان سنجش به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ برای ثبت نام اقدام ننموده اند، ترتیبی اتخاذ گردیده تا روز پنجشنبه مورخ ۱۴/۹/۹۲ بتوانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده با فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www. sanjesh. org مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۳ اقدام نمایند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات