پسر جنایتکار که در اقدامی جنون آمیز مادرش را به قتل رسانده و خواهرش را مجروح کرده بود، پس از محاکمه در دادگاه کیفری به قصاص و دیه محکوم شد.

به گزارش افکارنیوز، در این پرونده فرزاد ۳۰ ساله متهم است مادر و خواهرش را هدف ضربات چاقو قرار داده که در جریان آن، مادر متهم جان خود را از دست داد.

صبح دیروز پسر جنایتکار در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه قرار گرفت. در ابتدای این جلسه نماینده دادستان در تشریح کیفرخواست گفت: فرزاد متهم سال گذشته و در غرب تهران مادرش را به قتل رسانده و خواهرش را به شدت مجروح کرده است. با توجه به محتویات پرونده برای متهم تقاضای مجازات قانونی دارم.

سپس خواهر متهم به عنوان نماینده دادستان در جایگاه قرار گرفت و گفت: روز حادثه وقتی به خانه آمدم مادرم غرق در خون بود. خواستم به او کمک کنم که فرزاد با چاقو به طرفم حمله کرد و دو ضربه به من زد. خودم را به تلفن رسانده و موضوع را به پلیس اطلاع دادم.

برادرم روز قبل از این ماجرا نیز مادرم را کتک زده بود. وقتی از مادرم درباره زخم هایش پرسیدم ادعا کرد که تصادف کرده اما مطمئن بودم که فرزاد او را زده است. به خاطر قتل مادرم تقاضای قصاص و برای جراحات خودم درخواست دیه دارم.

رئیس دادگاه سپس از متهم خواست به دفاع از خود بپردازد که فرزاد با قبول اتهامش گفت: روز قبل از جنایت مشروبات الکلی مصرف کرده و حالت عادی نداشتم. از مادرم خواستم که به من پول بدهد اما قبول نکرد به همین خاطر با او درگیر شدم. مادرم مرا از خانه بیرون انداخت. فردای آن روز برای آشتی به خانه رفتم که با مادرم درگیر شده و او را با ضربه های چاقو کشتم. قصد بیرون آمدن از خانه را داشتم که خواهرم سر رسید. در فیلم ها دیده بودم که باید شاهد صحنه قتل را کشت به همین خاطر دو ضربه به بدن خواهرم زدم. نمی دانستم او زنده مانده و موضوع را به پلیس اطلاع داده است.

متهم در آخرین دفاع خود گفت: پدر و مادرم هشت سال قبل از هم جدا شده و من نزد خواهر و مادرم زندگی می کردم. از کار خود پشیمانم. تحت تاثیر مشروبات و خشم لحظه ای این جنایت را مرتکب شدم.

پس از آخرین دفاعیات متهم و وکیل مدافعش قضات دادگاه وارد شور شده و فرزاد را به پرداخت دیه و قصاص محکوم کردند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات