زنی در دادگاه خانواده مدعی شد شوهرش دائم پای اینترنت و فیس بوک بوده و او را فراموش کرده است و فیس بوک مانند هوو برایم شده چرا که انگار شوهرم با فیس بوک ازدواج کرده است.

به گزارش افکارنیوز، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست طلاق خود را به یکی از شعب این مجتمع قضایی ارائه کرد و در مقابل قاضی پرونده اظهار داشت: شوهرم هر شب که به منزل می آید، تنها به فکر متصل شدن به اینترنت است و وقتی قطع باشد عصبی شده و مرا کتک می زند.

وی با بیان اینکه فیس بوک کابوس و هووی من شده است، ادامه داد: شوهرم وقتی پای اینترنت می نشیند دیگر حاضر نیست حتی برای شام با من سر یک سفره بنشیند در واقع شوهرم با فیس بوک ازدواج کرده است و این موضوع به کابوس هر شب است.

زن در ادامه بیان کرد: شاید از نظر شما دلیلم برای طلاق منطقی نباشد ولی زندگیم سیاه شده و شوهرم دائم با دختر های ناآشنا در فیس بوک در ارتباط است و دیگر معنای خانواده وجود ندارد؛ بنده می خواهم هرچه سریع تر از او جدا شده و او تنها مانند الآن که به این شکل است، به زندگی خود ادامه دهد.

وی با بیان این که وقتی کنار شوهرم می روم تا در جریان کار هایش قرار گیرم، سرم فریاد زده و صفحه کامپیوتر و یا گوشی خود را برمی گرداند، اظهار داشت: دادخواست طلاق دادم تا مشکلات و ناراحتی هایم پایان یابد و او بداند که وقتی می گویم از تو جدا می شوم، دروغ نیست.

زن بار دیگر در مقابل قاضی در حالی که ایستاده بود، گفت: درست است که پیشرفت تکنولوژی و به روز شدن باید رخ دهد ولی شوهرم زیاده روی می کند و من دیگر معنای داشتن شوهر را نمی فهمم و همه کارها را خود انجام داده و گویی تنها زندگی می کنم.

وی با اشاره به اینکه باید از او جدا شوم چراکه شوهرم به استفاده از اینترنت معتاد شده و حاضر نیست مرا به جای آن انتخاب کند و در حقیقت او را به من ترجیح می دهد، ادامه داد: حدود یک سال است شوهرم درگیر استفاده از فیس بوک است و ما دچار مشکل شدیم قبل از آن بهترین زوج بودیم.

زن با بیان این که فرزندی نداشته و ۴ سال از زندگی مشترکشان می گذرد، اظهار داشت: شوهرم امروز به دادگاه نیامده است چون نمی تواند از خود دفاع کند.

قاضی دادگاه بعد از لبخندی از زن خواست که با شوهرش صحبت کند تا مشکلات کاهش یابد؛ ولی بعد از اصرار زن برای طلاق قاضی از زن خواست تا جلسه ای دیگر با حضور مرد تشکیل شود بنابراین رسیدگی به پرونده به روزی دیگر با حضور مرد موکول شد.

* پشت پرده شبکه های" فیس بوک و توییتر"


فاطمه آلیا، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و کارشناس مسائل اجتماعی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم بیان کرد: استکبار جهانی پشت پرده شبکه های اجتماعی" فیس بوک و تویتر" است و هر نوع تبلیغ و تشویق در خصوص شبکه های اجتماعی" فیس بوک و تویتر" ممنوع است چراکه سردمداران این شبکه ها استکبار جهانی و صهیونیسم هستند.

وی ادامه داد: فیس بوک نیز از شبکه های اجتماعی است که نباید رفع فیلتر شود چراکه به طور آشکار می دانیم که دشمن درصدد است تا با گسترش چنین شبکه هایی به هدف خود برسد و ما شاهد بی بند و باری و اباهه گری در جامعه شویم.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی از افراد به طور افراطی از فضای مجازی استفاده کرده و به شکلی به آن معتاد می شوند که این خود مشکل اساسی است و باعث می شود خانواده ها از یکدیگر دور شده و بنیان خانواده سست شود، همچنین زن و مرد نتوانند همراه و همدل یکدیگر باشند چراکه تمام وقت مرد یا زن را فضای مجازی پر می کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات