قوی ترین مرد جهان در شیر خوارگاه آمنه حضور پیدا کرد و بازید ۲ ساعته ای از این مجموعه داشت؛ بهداد سلیمی در حالی که اشک پهنای صورتش را در برگرفته بود، در مقابل کودکان زانو زد و آنها را در آغوش گرفت.

به گزارش افکارنیوز ، شیرخوارگاه آمنه این روزها میزبان چهره های بنام هنری، ورزشی و علمی است؛ بعد از اجرای طرح سفرای طلایی از سوی سازمان بهزیستی کشور، بهداد سلیمی قویترین مرد جهان این بار از شیرخوارگاه آمنه بازدید کرد در بین کودکان این مجموعه ابراز احساسات نمود.

در بازدید قوی ترین مرد جهان از شیرخوارگاه آمنه اتفاقات متعددی رخ داد که از آن جمله می توان به گریه های بهداد سلیمی و بازی های کودکان ایتام اشاره کرد.

سلیمی به محض ورود در جمع کودکان ۳ تا ۵ سال حضور یافت و با آنها مشغول به بازی شد که در ادامه تحت تأثیر فضای خاص شیرخوارگاه قرار گرفت و اشک از چشمانش روانه شد.

قوی ترین مرد جهان در خصوص حضورش در شیرخوارگاه آمنه و در بین کودکان یتیم اظهار داشت: بنده کمترین کار را کردم که امیدوارم باز هم توفیق حضور در بین این کودکان را داشته باشم.

وی افزود: همه افراد جامعه اعم از ورزشکاران، هنرمندان و مسئولان موظف هستند به این کودکان خدمت کنند و آنها را مورد نوازش خود قرار دهند.

همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی با اشاره به حضور بهداد سلیمی قوی ترین مرد جهان در شیرخوارگاه آمنه اظهار داشت: حضور چهره های بنام می تواند شرایط بهتری را برای ارائه خدمات مناسب تر به کودکان فراهم کنند.

وی تصریح کرد: سازمان بهزیستی کشور طی سال گذشته طرح سفرای طلایی ایران کلید زد که تا به امروز ۲۱ نفر به عنوان سفیر طلایی سازمان بهزیستی کشور معرفی شدند.

هاشمی تصریح کرد: سفرای طلایی سازمان بهزیستی از افراد شاخص و چهره های بنام هستند که بنا داریم تا پایان سال، ۷ سفیر جدید دیگر را به سفرای طلایی اضافه کنیم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با تأکید بر اینکه توسعه مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور در دستور کار این سازمان قرار گرفته است، گفت: در دو سال گذشته با حمایت خیرین اقدامات متنوعی در بخش های مختلف صورت گرفته است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات