عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: شورای عالی فضای مجازی به عنوان مادر باید بر نرم افزار های جدید تلفن همراه مانند" ویچت و تانگو" نظارت کند و برخور های لازم توسط دستگاه اجرایی صورت گیرد.

به گزارش افکارنیوز ، نصرالله پژمان فر، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در خصوص شبکه و نرم افزار های جدید تلفن همراه تحت عنوان «وی چت و تانگو» اظهار داشت: دستگاه های اجرایی این امر برای جلوگیری از گسترش نرم افزار های آسیب زا باید اقدام و نظارت لازم را داشته باشد.

وی با بیان اینکه کمیسیون فرهنگی مجلس نیز باید در خصوص نرم افزار های جدید مانند «وی چت و تانگو» ورود پیدا کند، ادامه داد: شورای عالی فضای مجازی به عنوان مادر این موضوع باید ناظر بر تمام محصولات فرهنگی باشد همچنین وزارت ارشاد به عنوان دستگاه اجرایی، اجرا کننده و با نرم افزار هایی مشکل ساز که با فرهنگ و نظام ما مطابقت ندارد، برخورد لازم را انجام دهند.

پژمان فر گفت: نگرانی خانواده ها در خصوص نرم افزار های جدید «وی چت و تانگو» طبیعی و به حق است بنابراین باید اقدمات لازم صورت گیرد و حاکمیت باید نرم افزار هایی که آسیب زا نبوده و مناسب است در اختیار مردم قرار دهند تا خانواده ها به آرامش برسند.

وی با اشاره به اینکه باید مردم در جامعه آرامش داشته و موضوع آرامش خانواده امر بسیار مهمی است، ادامه داد: نباید در جامعه نرم افزار هایی که آسیب به دنبال دارد، گسترش یابددر حقیقت مسئولان این امر باید به فکر برخورد با چنین نرم افزار هایی باشند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات