یک مرد جوان پس از مصرف مواد مخدر شیشه اقدام به قتل همسرش کرد.

به گزارش افکارنیوز ، در ساعت ۹: ۲۰ روز گذشته وقوع یک فقره درگیری منجر به جرح به مرکز اورژانس تهران اعلام شد.

با حضور اورژانس در محل، عوامل تیم پزشکی با جسد زنی جوان (۳۲ ساله) روبرو شدند که به علت ضربات متعدد چاقو به گردن، پهلو و سینه به قتل رسیده و همسرش با دستانی خون آلود و در حالتی غیرعادی از آنان در خصوص زنده بودن یا نبودن همسرش سؤال می کرد.

بلافاصله موضوع به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد و مأموران کلانتری ۱۵۶ افسریه در محل حاضر شدند و اقدام به دستگیری مهدی. ع (۳۳ ساله و همسر مقتوله) کردند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمد و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده جهت انجام تحقیقات در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با حضور در محل جنایت به تحقیق از همسر مقتوله و همسایگان پرداخته و اطلاع پیدا کردند که همسر مقتوله (متهم پرونده) به مصرف موادمخدر از نوع شیشه اعتیاد داشته و به همین علت فاقد هرگونه شغل بوده و همسرش (مقتوله) با کار در یک آرایشگاه زنانه هزینه های زندگی را تأمین می کرده است.

همچنین در ادامه تحقیقات، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مقتوله و متهم دختری ۶ ساله دارند که مقتوله به علت اعتیاد همسرش، دخترشان را نزد پدر و مادر همسرش نگهداری می کرده و روز حادثه نیز برابر اظهارات پدر مقتوله قرار بوده تا به منزل پدرش در شهر ورامین برود که در حین خروج از منزل با همسرش درگیر شده و توسط مهدی به قتل رسیده است.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در خصوص این پرونده گفت: تحقیقات در خصوص این پرونده در مراحل اولیه قرار داشته اما با توجه به اعترافات صریح متهم، قرار بازداشت موقت برای وی صادر و به دستور مقامات قضایی متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات