فردی سودجو که با دایر نمودند دوازده شرکت غیر مجاز در مشهد اقدام به اخذ وجوهات افراد که درآمد می نموده از آنان کلاهبرداری میلیاردی نموده است.

به گزارش افکارنیوز ، رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی بیان داشت: در پی شکایت تعداد کثیری از شهروندان مبنی بر اینکه شرکتی با تبلیغات گسترده و جذاب خود مبنی بر اینکه با پرداخت ۱۵۰ میلیون ریال صاحب آپارتمان شوید اقدام به اخذ وجوهات از شهروندان کم درآمد و آسیب پذیر جامعه نمود و تاکنون هیچ گونه اقدامی جهت ساخت مسکن و تحویل آن به متقاضیان انجام نداده است موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار داد.

کارآگاه بیدمشکی گفت: با توجه به اهمیت موضع تیمی منسجم از اداره مبارزه با جرائم اقتصادی ماموریت یافت اقدامات فنی و اطلاعاتی خود را در جهت بررسی و صحت و سقم این موضوع آغاز نماید.

وی افزود: آغاز ورود به این پرونده کارآگاهان اقدام به دعوت از تعدادی از این شکات به اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی نموده و با اخذ اظهاراتشان، اطلاعاتی را از گرداننده این شبکه عظیم کلاهبرداری به دست آورند و با بررسی دقیق تر متوجه گردیدند که این فرد به نام محسن دارای سابقه محکومیت کیفری به اتهام جعل اسناد، مدارک، مهر، اساسنامه و سو استفاده از اعتبار شرکتی خصوصی دیگر می باشد.

سرهنگ بیدمشکی تصریح کرد: بلافاصله با تحقیقات به عمل آمده مامورین با هماهنگی مقام قضایی متهم موصوف را دستگیر به پلیس آگاهی دلالت نمودند.

رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی در خاتمه ضمن بیان اینکه تاکنون تعداد ۲۵۰ نفر متقاضی به این فرد سودجو مراجعه و تاکنون هیچگونه ملکی را دریافت ننموده اند گفت: نامبرده طی چندین مرحله با استفاده از وجوهات از طریق غیر مشروع و اخذ تسهیلات به پشتوانه این وجوهات اقدام به خرید اموال نموده است که املاک و دارائی های وی توسط پلیس شناسایی و طی گزارشی به بازرس محترم اعلام و پرونده وی به صورت ویژه در حال بررسی می باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات