مشاور عالی و سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور درباره آن دسته از کنکوری هایی که موفق به ثبت کد سوابق تحصیلی خود نشده اند، از تعیین فرصت مجدد برای این دسته خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، دکتر حسین توکلی در این باره گفت: آن دسته از داوطلبان کنکور که در مهلت اعلامی آموزش و پرورش موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی خود نشده اند، می توانند از سوم اسفند ماه به مدت سه روز با مراجعه به سایت آموزش و پرورش نسبت به دریافت کد اقدام کنند.

وی اظهار کرد: براساس هماهنگی های انجام شده با مسئولان وزارت آموزش و پرورش، طی روزهای سوم الی ششم اسفند ماه تقاضانامه ای روی سایت آموزش و پرورش قرار می گیرد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مذکور در مهلت اعلامی کد سوابق تحصیلی خود را دریافت کنند.

به گفته توکلی، آن دسته از داوطلبانی که نسبت به نتایج سوابق تحصیلی نیز اعتراض دارند و یا به اشتباه آن را ثبت کرده اند، می توانند در مهلت مذکور با مراجعه به سایت آموزش و پرورش اطلاعات خود را بررسی و اصلاح کنند.

توکلی در خاتمه اظهار کرد: فرایند اصلاح سوابق تحصیلی مشابه سال گذشته است و داوطلبان مطمئن باشند در رابطه با اعتراض به سوابق تحصیلی و یا ثبت نام برای دریافت کد مشکلی نخواهند داشت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات