در درگیری مسلحانه مأموران انتظامی سیستان و بلوچستان با آدم ربایان و سارقان مسلح در زاهدان، دو نفر از آنان به هلاکت رسیدند و دو نفر دیگر نیز دستگیر شدند.

به گزارش افکارنیوز ، سرهنگ ابراهیم قربان زاده با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع سرقت مسلحانه در زاهدان، مأموران پلیس آگاهی، تحقیقات اطلاعاتی و انتظامی گسترده ای را برای شناسایی متهمان آغاز کردند.

وی افزود: در نتیجه تحقیقات انجام شده و پیگیری سرنخ های موجود، پلیس موفق شد هویت سارقان مسلح را شناسایی و عملیات دستگیری آنان را طرح ریزی و به مرحله اجرا در آورد.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در ادامه این خبر گفت: سارقان مسلح که عرصه را برخود تنگ می دیدند با ربودن دو پسر بچه از شهر زاهدان به مخفیگاه خود متواری شدند.

سرهنگ قربان زاده با اشاره به شناسایی مخفیگاه متهمان اظهار داشت: مأموران زبده ای از یگان ویژه، پلیس آگاهی و مأموران انتظامی زاهدان با همکاری قرارگاه قدس سپاه پاسداران و بسیج، مخفیگاه متهمان را در یکی از محلات زاهدان به محاصره کامل درآورده و در درگیری مسلحانه که ۱۵ ساعت به طول انجامید، دو سارق مسلح به هلاکت و دو نفر از آنان نیز دستگیر شدند.

وی با اشاره به آزادی دو پسر بچه خاطر نشان کرد: در پاکسازی محل درگیری تعدادی سلاح و مقادیری مهمات کشف و ضبط شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات