وکیل مدافع فاطمه هاشمی رفسنجانی از تعیین تاریخ جدید محاکمه موکلش خبر داد و گفت: شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی تهران ۱۸دی ماه را برای محاکمه فاطمه هاشمی تعیین کرده است.

به گزارش افکارنیوز ، «سید محمود علیزاده طباطبایی» افزود: تاریخ جدید محاکمه فاطمه هاشمی روز گذشته (یکشنبه) ۲۴ آذر ماه ابلاغ شد.


وکیل مدافع فاطمه هاشمی اتهام موکلش را نشر اکاذیب با شکایت دادستانی تهران خواند و گفت: دادگاه قصد دارد به اتهام نشر اکاذیب بدون وجود شاکی خصوصی رسیدگی کند و هیچ کدام از برادران لاریجانی در این ارتباط شکایت نکرده اند.

علیزاده طباطبایی رسیدگی به این اتهام بدون وجود شاکی خصوصی را «شیرین کاری» خواند و افزود: می خواهند بدون وجود شاکی خصوصی به اتهام نشر اکاذیب رسیدگی کنند تا خوشایند برخی آقایان باشد.

پیشتر قرار بود ۱۸ آبان ماه به اتهام نشر اکاذیب فاطمه هاشمی رفسنجانی در شعبه اول دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی احمد زاده رسیدگی شود که با استمهال فاطمه هاشمی و موافقت دادگاه، رسیدگی به آن به وقت دیگری موکول شد.

«فاطمه هاشمی» فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی اواخر مرداد ماه امسال به دلیل اظهاراتش درباره مباحث مطرح شده در جلسات رای اعتماد به وزیران پیشنهادی دولت یازدهم در یکی از رسانه ها به شعبه ۱۲ دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات