پسر جوان برای خنده دوستانش نقش یک عقب مانده را بازی می کرد و در خیابان های آبادان با مزاحمت برای زنان به وحشت آفرینی پرداخت.

به گزارش افکارنیوز ، عقربه ها ساعت ۸ جمعه شب ۲۲ آذرماه سال جاری را نشان می داد، پسر جوانی با کاپشن و کلاه نقاب دار سیاه رنگ در خیابان امام خمینی (ره) شهر آبادان رفتارهای مرموزانه ای داشت.

پسر جوان که چند تن از دوستانش وی را تحت نظر داشتند خود را به حالت افراد عقب مانده درمی آورد و به سمت زنان و دختران می رفت و با مزاحمت برای آنان باعث سرگرمی و خنده ۱۵ تن از دوستانش می شد.

همین کافی بود تا چند تن از رهگذران که شاهد مزاحمت های پسر جوان با حالت عقب ماندگی بودند با پلیس تماس گرفته تا تیمی از مأموران کلانتری ۱۶ آبادان خود را به محل برسانند.

مأموران دیدند پسر مزاحم از محل دور شده و در بررسی ها پی بردند تعداد زیادی از زنان و دختران در خیابان و جلوی دید مردم هدف مزاحمت های وی قرار گرفته اند و زمانی که مردان رهگذر سعی در هواخواهی از زنان وحشت زده داشته اند ۱۵ پسر جوان به حمایت از مزاحم مرموز پرداخته اند.

مأموران با به دست آوردن مشخصات جوان مزاحم شروع به گشتزنی در خیابان کرده تا این که وی را در چهارراه امیرکبیر شناسایی کردند. تیم گشت با مشاهده پسر جوان و همدستانش درخواست نیروی کمکی کرد و تیمی از مأموران یگان امداد به صورت محسوس و نامحسوس محل تردد مزاحم خیابانی را تحت نظر گرفتند.

ساعت ۹ شب بود که مأموران در اقدامی غافلگیرانه پسر جوان را در حلقه محاصره خود درآوردند اما دوستانش که تماشاچی مزاحمت های وی بودند برای فراری دادن وی به سمت مأموران حمله کردند. ۱۵ تماشاچی وقتی دیدند دستبند روی دستان دوستشان نقش گرفته و احتمال می رود خودشان نیز دستگیر شوند پا به فرار گذاشتند.

سامان در بازجویی های پلیسی به مأموران گفت: در منطقه کوی ویلای خرمشهر زندگی می کنم و در حال خدمت سربازی در کرمانشاه هستم، برای استراحت و تفریح با تعدادی از دوستانم به آبادان آمدیم و به دنبال سرگرمی بودیم که نقشه ای کشیدیم.

وی گفت: تصمیم گرفتیم من نقش پسری عقب مانده را بازی کنم و به سمت زنان و دختران بروم و مزاحمشان شوم و این کارم باعث سرگرمی و خنده دوستانم شود.

سامان در ادامه افزود: فکر نمی کردم دستگیر شوم، دوستانم مرا سایه به سایه زیر نظر داشتند و حتی کسی جرأت اعتراض نداشت.

سرهنگ حسن کهیایی رئیس پلیس آبادان گفت: پلیس با کسانی که قصد بر هم زدن نظم عمومی را داشته باشند بشدت برخورد می کند و همکاری خوب و هماهنگ پلیس و قوه قضاییه باعث شده مأموران با انگیزه بالاتری با افراد متخلف در شهر برخورد کنند.

بنابر این گزارش، در حالی که سامان فکر نمی کرد به خاطر اختلال در نظم و جنبه عمومی به زندان بیفتد با دستور بازپرس کشیک و دادستان آبادان روانه زندان شد و تحقیقات تکمیلی برای افشای دیگر جرایم احتمالی جوان مزاحم ادامه دارد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات