معاون عملیات فرماندهی مرزبانی ناجا از انهدام یک گروه تروریستی توسط مرزبانان جنوب شرق کشور در منطقه جکیگور با هلاکت دو تن از آنان خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، سردار جلال ستاره با اعلام خبر هلاکت و مجروحیت ۴ شرور وابسته به گروهک های تروریستی عنوان داشت: مرزبانان هنگ مرزی جکیگور در راستای حفظ و حراست از مرزهای میهن اسلامی با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی از ورود اعضای یک گروه تروریستی به خاک کشورمان با خبر شده و با تشدید اقدامات اطلاعاتی، ضمن شناسایی معابر احتمالی ورود تروریست ها اقدام به افزایش مضاعف کنترل مرزها کردند.

وی با بیان اینکه در همین راستا مرزبانان دوشنبه شب گذشته با اجرای کمین، راه ورودی این افراد را که به صورت مسلحانه وارد حریم امنیتی مرز کشورمان شده بودند، سد کرده و مانع ورود آنان شدند؛ افزود: اعضای این گروهک تروریستی به محض مشاهده ماموران به سمت آنان تیراندازی کردند که با آتش پرحجم مرزبانان مواجه شدند.

معاون عملیات فرماندهی مرزبانی ناجا در ادامه افزود: مرزبانان ناجا، در این عملیات موفق شدند ۲ نفر ازاشرار را به هلاکت و دونفر دیگر را مجروح کنند و در پایان این عملیات، تعدادی سلاح و مقادیر زیادی مهمات به همراه وسایل ارتباطی ماهواره ای در اختیار مرزبانان قرار گرفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ماموران مرزبانی ضمن پاسداری از حریم مرزهای میهن اسلامی با هرگونه ناامنی و تحرکات تروریستی گروهک های معاند مقابله کرده و تا آخرین قطره خون خود از حریم خاک میهن اسلامی دفاع خواهند کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات