شب گذشته پیامکی برای مشترکان تلفن همراه ارسال شد که به آنها هشدار میداد در برابر سواستفاده هایی که به نام وزارت ارتباطات انجام میشود هشیار باشند.

به گزارش افکارنیوز ، شب گذشته پیامکی برای مشترکان تلفن همراه ارسال شد که به آنها هشدار میداد در برابر سواستفاده هایی که به اسم وزارت ارتباطات انجام میشود هشیار باشند.

در این پیامک آمده است: " وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکتهای وابسته هیچگونه قرعه کشی نداشته و استفاده از نام این مجموعه ها با هدف سودجویی و کلاهبرداری می باشد و با تخلفین برخوردار قانونی صورت خواهد گرفت. "

شایان ذکر است این پیامک در حالی برای مشترکان ارسال شد که پیش از این در سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار خبری در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۲ به مشترکان تلفن همراه هشدار داده و عنوان شده بود به تازگی برخی از مشترکان تلفن همراه پیامک هایی مبنی بر" مشترک گرامی در راستای طرح تشویق خوش حسابی شما برنده مبلغ ۲۵ میلیون ریال وجه نقد شده اید" دریافت کرده اند که هیچ گونه ارتباطی با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نداشته و ارسال چنین پیامک هایی تخلف آشکار است.

بدین وسیله وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به مشترکان تلفن همراه هشدار می دهد که تحت تاثیر چنین پیامک هایی هیچ گونه اقدامی صورت ندهند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات