آزمون دوره های فراگیر ارشد دانشگاه پیام نور فردا با رقابت ۱۰۹ هزار و ۸۸۴ داوطلب در ۱۲۵ کد رشته امتحانی در سطح ۸۵ شهرستان برگزار می شود.

به گزاش افکارنیوز ، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش با اعلام این خبر گفت: کارت ورود به جلسه و برگه راهنمای این آزمون از روز سه شنبه (۲۶ آذر) بر سایت اینترنتی سازمان سنجش قرار گرفته است و آن دسته از داوطلبانی که تاکنون پرینت کارت خود را دریافت نکرده اند، می توانند تا ساعت ۲۴ امروز (پنجشنبه) نسبت به تهیه کارت خود از طریق سایت سازمان اقدام کنند.

به گفته توکلی، از مجموع ۱۰۹ هزار و ۸۸۴ داوطلب آزمون امسال، ۵۸ هزار و ۸۸۲ نفر را مردان تشکیل می دهند.


مشاور عالی سازمان سنجش با اعلام اینکه نتیجه این آزمون بهمن ماه اعلام می شود، گفت: در آزمون امسال حدود ۱۰ هزار و ۳۰۰ نفر پذیرفته می شوند.


مشاور عالی سازمان سنجش همچنین گفت: آزمون فردا راس ساعت ۸: ۳۰ صبح آغاز می شود و داوطلبان جهت حضور در این آزمون باید علاوه بر پرینت کارت، اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار خود را به همراه داشته باشند و از آوردن وسایل اضافی خودداری کنند.


توکلی با اشاره به شخصی سازی دفترچه سئوالات آزمون امسال دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور، گفت: در آزمون امسال در اختیار هر داوطلب یک برگه پاسخنامه و یک دفترچه سئوالات که بر روی آن مشخصات و شماره داوطلبی داوطلبان درج شده، قرار می گیرد.


وی در خاتمه با اشاره به چاپ دفترچه در چهار گروه A، B، C و D خاطرنشان کرد: در این آزمون نمره منفی پیش بینی نشده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات