مشاور عالی سازمان سنجش از آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی از ساعت ۱۲ امروز خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، دکتر حسین توکلی افزود: دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی پس از اعلام نتایج آزمون سراسری سال ۹۲، برای رشته های تحصیلی که بر اساس سوابق تحصیلی گزینش آنها صورت گرفته، علاوه بر ظرفیت های تکمیل نشده، در برخی از کد رشته محل های قبلی، نسبت به اعلام ظرفیت برای پذیرش دانشجو از برخی از رشته های جدید اقدام کرده اند.

وی در ادامه اظهار کرد: جدول کد رشته محل های مذکور از ساعت ۲۰ روز دوشنبه (۲۵ آذرماه ۹۲) بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده شده و اطلاعیه سازمان حاوی شرایط و ضوابط ثبت نام و پذیرش در رشته های مذکور در روز دوشنبه (۲۵ آذرماه) علاوه بر اینکه بر روی سایت سازمان قرار داده شده، در نشریه پیک سنجش نیز منتشر شده است.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار کرد: بر اساس ضوابط و شرایط اعلام شده در اطلاعیه، کلیه داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۹۲ ثبت نام کرده اند (اعم از اینکه در جلسه آزمون حاضر بوده و یا نبوده اند) و همچنین متقاضیانی که در آزمون سراسری سال ۹۲ ثبت نام نکرده اند، می توانند حداکثر ۵۰ کد رشته محل را از میان کد رشته محل های گروه آزمایشی مربوطه، انتخاب و کد رشته محل های انتخابی را به ترتیب اولویت علاقه مرتب کنند.

توکلی ادامه داد: از ساعت ۱۲ امروز یکشنبه اول دی ماه ۹۲ لغایت پنجشنبه پنجم دی ماه ۹۲ به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www. sanjesh. org مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۳۵ هزار ریال به عنوان وجه ثبت نام مربوط به مرحله تکمیل ظرفیت از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام کنند.

وی تاکید کرد: چنانچه داوطلبی تعدادی از ۵۰ کد رشته محل انتخابی را از گروه آزمایشی اصلی (یکی از گروه های آزمایشی ۳-۱) و بقیه را از گروه های هنر یا زبان های خارجی و یا گروه های هنر و زبان خارجی انتخاب کنند، باید به ازای هر گروه آزمایشی، ۳۵ هزار ریال دیگر پرداخت کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات