معاون آموزش معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از اتمام زمان نام نویسی آرم طرح ترافیک ۹۳ خبر داد.

به گزارش افکارنیوز ، ˈشهرام جباری زادگانˈ افزود: سایت شهرداری تهران از صبح امروز (اول دیماه) بسته شده است و دیگر امکان ثبت درخواست در آن وجود ندارد.

وی اظهارکرد: بررسی صلاحیت متقاضیان اخذ آرم طرح ترافیک نیز از امروز (اول دیماه) آغاز می شود و اسامی واجدین شرایط بزودی اعلام خواهد شد.

جباری زادگان اعلام کرد: همزمان با بررسی صلاحیت متقاضیان آرم طرح ترافیک، ارسال نامه های مربوط به تخصیص سهمیه ارگان ها، دستگاهها و نهادها (سهمیه بگیران حقوقی) آغاز می شود.

وی با بیان اینکه از سهمیه آرم طرح ترافیک سالانه سال ۹۳ در مقایسه با سال ۹۱،۴۰ درصد کاسته شده است افزود: این سهم به آرم طرح ترافیک روزانه، هفتگی و ماهانه اختصاص یافته است.

جباری زادگان ضمن عذرخواهی از متقاضیان حقیقی وحقوقی برای کاهش سهمیه آرم طرح ترافیک سال ۹۳ اظهار کرد: کاهش ۴۰ درصدی آرم های سالانه به بخش روزانه و ماهانه و هفتگی اختصاص یافته است تا شهروندان بتوانند از مزایای ورود به طرح ترافیک به طور موردی و در شرایط ضروری بهره مند شوند.

جباری زادگان با اشاره به تکریم دستگاه های اجرایی و زیست محیطی برای کاهش آلودگی هوای شهرتهران افزود: با کاهش ۴۰ درصدی سهمیه آرم طرح ترافیک سالانه، از تردد ۴۰ هزارخودرو بطور دایمی در محدوده طرح ترافیک جلوگیری خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات