در حالی لایحه برنامه پنج ساله دوم شهرداری تهران دقایقی پیش در جلسه شورا در دستور کار قرار گرفت که در این جلسه شهردار تهران به دلیل بستری شدن پدرش در بیمارستان نتوانست در جلسه حاضر شود.

به گزارش افکارنیوز ، سی و سومین جلسه شورای شهر تهران صبح امروز با حضور اعضای شورای شهر و برخی از معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد.

در این جلسه مجتبی عبدالهی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، مازیار حسینی معاون فنی عمرانی شهرداری تهران و همچنین محمود صلاحی معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران حاضر بودند.

در حالی قرار بود محمدباقر قالیباف در سی و سومین جلسه شورای شهر و در خصوص بررسی لایحه برنامه پنج ساله دوم شهرداری تهران در شورا حاضر شود که دقایقی قبل از بررسی این لایحه، مرتضی طلایی نایب رئیس شورای شهر و رئیس سی و سومین جلسه شورای شهر تهران اعلام کرد که شهردار تهران به دلیل بیماری پدرش در بیمارستان است و نمی تواند در این جلسه حاضر شود.

در همین رابطه محسن سرخو عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه بررسی لایحه برنامه پنج ساله دوم شهرداری از اهمیت بالایی برخوردار است که انتظار داشتیم قالیباف زمانی را تعیین می کرد و در جلسه حاضر می شد.

در ادامه جلسه، اعضای شورای شهر برای سلامتی پدر شهردار تهران دعا کردند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات