کمیته اضطرار آلودگی هوا عصر امروز تشکیل جلسه می دهد تا با در نظر گرفتن شاخص آلاینده های هوا نسبت به تعطیلی ادارات و مدارس برای روز آینده یا لغو تصمیمات قبلی اقدام کند.

به گزارش افکارنیوز ، کمیته کاهش آلودگی هوا عصر امروز به ریاست حسن کریمی معاون استاندار تهران و محمدهادی حیدرزاده دبیر این کمیته در ساختمان استانداری تشکیل جلسه می دهد تا تعطیلی ادارات، تمدید تعطیلی مدارس یا لغو تصمیمات اخذ شده در جلسه روز گذشته را مورد بررسی قرار دهند.

این کمیته شب گذشته همه مهد های کودک، پیش دبستانی ها و مدارس مقاطع ابتدایی تهران و شهرستان ری را تعطیل اعلام کرد و مقرر شد فروش طرح های ترافیک روزانه طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه ممنوع باشد. همچنین بر اساس مصوبه دیگر این کمیته، پلیس راهور تهران طرح سراسری زوج و فرد از در منازل را در روز چهارشنبه به مرحله اجرا گذاشته و با خودروهای غیرمجاز برخورد می کند.

بر اساس این گزارش، فعالیت همه واحدهای شن و ماسه، آسفالت و بتن در استان تهران تا اطلاع ثانوی ممنوع است و به بیماران قلبی و تنفسی و کودکان اکیداً توصیه می شود از تردد در هوای باز به طور جدی خودداری کنند. طبق هماهنگی صورت گرفته با آموزش و پرورش، زنگ ورزش مدارس امروز برگزار نمی شود و برگزاری مسابقات ورزشی در فضای باز و ورزش صبحگاهی در تمامی پارک های تهران در روز سه شنبه ممنوع است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات