" به دفتر رئیس جمهور آمده ایم تا شاید فکری برای مشکلاتمان شود" این حرف ها را آقای صالح پدر نادیا صالح یکی از دانش آموزان شین آبادی می گوید که این روزها روند درمان این دانش آموزان در بن بست مشکلات مالی متوقف شده است.

به گزارش افکارنیوز ، در حالی که طی روزهای گذشته رسول خضری نماینده مردم پیرانشهر از مشکلات پرداخت هزینه های درمان دانش آموزان شین آباد به شدت انتقاد و اعلام کرد: متاسفانه علی رغم پیگیری های صورت گرفته هزینه درمان و بستری این دانش آموزان تا به امروز تامین نشده است، لذا از وزارت بهداشت و درمان خواستاریم که به این امر رسیدگی کند. امروز خانواده دانش آموزان شین آبادی طی تماس با خبرنگار خبرگزاری تسنیم از حضور یک هفته ای خود در تهران برای بستری شدن دانش آموزان در بیمارستان و نگرفتن نتیجه خبر دادند.

آقای صالح پدر نادیه صالح می گوید: هم اکنون یک هفته است که در تهران به سر می بریم اما هنوز فرزندم را در بیمارستان بستری نکرده اند این در حالی است که مسئولان وزارت بهداشت اعلام کرده بودند برای ادامه درمان دانش اموزان به تهران بیاییم.

وی می افزاید: با وجود انکه از روند درمان فرزندمان در بیمارستان ساسان رضایت کامل داشتیم اما مسئولان اعلام کردند به دلیل گرانی هزینه های درمان در این بیمارستان باید ادامه درمان فرزندمان را در بیمارستان دولتی محب دنبال کنیم اما هم اکنون هزینه درمان در بیمارستان محب را نیز پرداخت نمی کنند و فرزندانمان در بیمارستام محب نیز بستری نشده اند.

صالح بیان می کند: هم اکنون به دفتر ریاست جمهوری آمده ایم تا مشکلمان را به رئیس جمهور بگوییم شاید کاری برایمان انجام شود از مدتی که فرزندانمان در آتش سوزی بخاری نفتی مدرسه دچار سوختگی شده اند کار ما شده است که از وزارت بهداشت به وزارت آموزش و پرورش آواره هستیم در حقیقت این وزارتخانه ها ما را پاسکاری می کنند.

در حادثه آتش سوزی بخاری نفتی دبستان ندای انقلاب روستای شین آباد ۲۸ نفر دچار سوختگی شدند که سوختگی ۱۲ دانش آموز شدید است و دو دانش آموز جان باختند اما این روزها با گذشت یک سال از این ماجرا روند درمان دانش اموزان شین آبادی به بن بست مشکلات مالی خورده است و خانواده این دانش آموزان در مسیر پیرانشهر به تهران روزگار سپری می کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات