در دقایق پایانی سه شنبه شب حریق ناگهانی ۱۵ دستگاه موتورسیکلت در حیاط یک منزل مسکونی، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

به گزارش افکارنیوز ، سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این باره گفت: به دنبال اعلام یک مورد حریق در منزل مسکونی به آدرس خیابان مدنی، خیابان برادران محمدی، ستاد فرماندهی آتش نشانان سه ایستگاه را به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی در ساعت ۲۳: ۵۳ سه شنبه شب به محل حادثه اعزام کرد.

وی با بیان اینکه محل حادثه که یک ساختمان چهار طبقه مسکونی بود، گفت: پس از حضور آتش نشانان در محل، مشاهده شد که در حیاط این ساختمان ۱۵ دستگاه موتورسیکلت قرار داشت که کاملا شعله ور شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه شعله های آتش به مقادیری از ضایعات که در حیاط انباشت شده بود، سرایت کرده بود اظهار کرد: همچنین دود ناشی از این حریق به طبقات ساختمان سرایت کرده بود.

ملکی با اشاره به محبوس شدن مردی ۵۲ ساله در طبقه چهارم این ساختمان، اظهار کرد: آتش نشانان با تقسیم شدن به دو گروه، عملیات خود برای نجات این مرد و اطفای حریق در محل را آغاز کرده و پس از مدتی مرد محبوس را به محل امن منتقل کردند.

وی افزود: پس از آن آتش نشانان شعله های آتش این ۱۵ موتورسیکلت را به طور کامل مهار و اطفا کرده و پس از انجام عمل تخلیه دود، در ساعت ۱: ۱۲ بامداد چهارشنبه به عملیات خود خاتمه دادند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات