رئیس مرکز صدور آرم طرح ترافیک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از ثبت نام ۵۷ هزار نفر برای آرم طرح ترافیکسال ۹۳ خبر داد و گفت: اسامی پذیرفته شدگان در ماه جاری اعلام می شود.

به گزارش افکارنیوز ، غلامحسین زمان آبادی با بیان اینکه در مهلت تعیین شده برای ثبت نام آرم طرح ترافیک سال آینده ۵۷ هزار نفر شرکت کردند که در نهایت به ۲۰ هزار نفر از آنها آرم تعلق می گیرد، اظهار داشت: هم اکنون در حال بررسی آیتم های تعیین شده برای ارائه آرم ها و در انتظار تصویب تعرفه آرم ها از سوی شورای شهر تهران هستیم.

وی با بیان اینکه پیشنهاد معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری برای افزایش نرخ آرم های سال آینده حداکثر ۱۰ درصد است ولی باید دید اعضای شورای شهر با چه میزان افزایش موافقت خواهند کرد، ادامه داد: ۵۰ درصد از ۲۰ هزار آرم مذکور متعلق به ارگان ها و سازمان ها، ۲۵ درصد متعلق به افراد عادی و بخش های خصوصی و ۲۵ درصد برای حمایت از اقشار خاص مانند بیماران ام. اس، جسمی حرکتی و سرطانی است.

رئیس مرکز صدور آرم طرح ترافیک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان این خبر که اسامی پذیرفته شدگان آرم طرح ترافیک در این ماه اعلام می شود، تصریح کرد: برای افراد ثبت نام شده آیتم هایی طراحی شده که بر اساس آن به افراد امتیازاتی داده می شود، به عنوان مثال افرادی که محل سکونت یا کارشان در محدوده طرح است یا دچار مشکلات جسمی و حرکتی هستند امتیازاتی به صورت سیستمی برایشان لحاظ می شود.

ثبت نام آرم های طرح ترافیک سال آینده از سوم تا سی ام آذر و از طریق سایت شهرداری برای متقاضیان امکانپذیر بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات